Sayfa 393/633 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 5059 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
     Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    33 senedir borsadayı zamanında yıllık yüde 800 yüzde 1000 kazandıran hisselere tanık oldum ama onlar bile yayarak bir sene veya 1.5 seneye yayarak pirim yapmışlardı vede üstlerinde sermayelerinin en az elli katı karları vardı mantık kabul edebilirdi ama şimdi üc ay icerisinde 5000 kat pirim yapanlar var kent gıdayı ramazandan bir ay önce 138 bin tl di şimdi 2.500 tl bu hissenin degeri 5o tl yi gecmez ama borsanın bütün kumarcıları sitede şu an bile okuyan onlarca yorumcu var ya arkadaş sen bu hisseye bu parayı verip nasıl alabiliyorsunuz cesaretinize şaştım kaldım bölünse ne olacak bire 50.000 bin mi veriyor türkiyenin tüm pokercileri tüm kılıc cekenleri tüm yanıkcıları bu hissede duydugumu söylüyorum kıbrısa kumar icin gidemeyenler böyle hisselerde toplanmışlar internetten poker gibi oynuyorlar arayan belasını bulsun bu hissede eger sizin paranız helel para alın teri olsa 50. tl lik şirkete 50 katı vermezsinin belalarını bulmak yakındır. ytd
    Güzel tavsiye tebrik ederim bende size tavsiye vermek isterim. Gidin %65 iskontolu olan Halkbank ile uğraşın. 33 yıllık deneyim ile halkbankı layık oldugu yere kaldırabılırsınız. banka faiz haram derseniz, petkim de mantıklı yıllların ölü kağıdı en azından ölüyü diriltirsiniz...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    az once ızahnameyı yayınladılar.....sımdı yonetım kurulu toplanıp tarıh belırleyecek.bu tur sırketlerde yonetım kurulu olaganustu bır durum olmadıgı zamanlarda haftada bır gun toplanır..
    Bakalım o gunu mu bekleyecekler yoksa hemen toplanıp gunu belırleyecekler mı

Sayın Gökays,
    dün yayınlanan İzahname mi? Yoksa KAP bildirimi mi?
    Sanki Yönetim Kurulu toplanıp; rüçhan uygulama tarihini de içerecek şekilde İzahname yayınlaması olacak.
    Bu durumda, 10 günlük yasal azami süre o tarihte başlamaz mı?
    YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by mgus Yazıyı Oku
    sayın gökays,
    dün yayınlanan izahname mi? Yoksa kap bildirimi mi?
    Sanki yönetim kurulu toplanıp; rüçhan uygulama tarihini de içerecek şekilde izahname yayınlaması olacak.
    Bu durumda, 10 günlük yasal azami süre o tarihte başlamaz mı?
    Ytd.
    dun yayınlanan spk tarafından onaylanmıs ızahname.bılıyorsun daha oncekıler spk tarafından denetımden gecmemıs ızahnamelerdı.bu artık spk denetımınden gecmıs ızahname.yonetım kurulu ayrıca bu ızahname ıcın toplanmaz.yonetım kurulu artık sadece tarıh ıcın toplanır.

Spk'ca onaylanmıs ızahnamenın yayınlanmasından ıtıbaren der mevzuat.pazartesınden ıtıbaren baslar kısaca.cunku o gunu saymazlar.

dun yayınlanan spk tarafından onaylanmıs ızahname.bılıyorsun daha oncekıler spk tarafından denetımden gecmemıs ızahnamelerdı.bu artık spk denetımınden gecmıs ızahname.yonetım kurulu ayrıca bu ızahname ıcın toplanmaz.yonetım kurulu artık sadece tarıh ıcın toplanır.

Spk'ca onaylanmıs ızahnamenın yayınlanmasından ıtıbaren der mevzuat.pazartesınden ıtıbaren baslar kısaca.cunku o gunu saymazlar.

Çok teşekkürler.

5. 33 senede 1 arpa boyu yol alamadım diyor abimiz. 200 lerde hisse aldınız parayı 10 a katladınız ben bist30 da sürünüyorum ve bunu içim almıyor diyor. Paramı vadeye koysam kazanamıyorum, 33 senedir borsadada kazanamadım adaletmi bu diyor. Haklısın sayın abim sende haklısın.
    Kent konusundaki yorumlarını 400 ken en az 10 tane yakın arkadaşımdan dinledim. Şimdi öküzün trene baktığı gibi bakıyolar portföyüme )
    Neyse bu günler geçer sayın abim. Hisse bir yerlerden döner. Burdaki arkadaşlar evi arabayı yeniler sende vakit bulursan gelip ben demiştin falan der mutlu olursun. Mutlu olmak seninde hakkın be güzel abim. Ama sen 1-2 ay daha buralara uğrama. Şimdilik sana göre mama yok burda.
     Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    33 senedir borsadayı zamanında yıllık yüde 800 yüzde 1000 kazandıran hisselere tanık oldum ama onlar bile yayarak bir sene veya 1.5 seneye yayarak pirim yapmışlardı vede üstlerinde sermayelerinin en az elli katı karları vardı mantık kabul edebilirdi ama şimdi üc ay icerisinde 5000 kat pirim yapanlar var kent gıdayı ramazandan bir ay önce 138 bin tl di şimdi 2.500 tl bu hissenin degeri 5o tl yi gecmez ama borsanın bütün kumarcıları sitede şu an bile okuyan onlarca yorumcu var ya arkadaş sen bu hisseye bu parayı verip nasıl alabiliyorsunuz cesaretinize şaştım kaldım bölünse ne olacak bire 50.000 bin mi veriyor türkiyenin tüm pokercileri tüm kılıc cekenleri tüm yanıkcıları bu hissede duydugumu söylüyorum kıbrısa kumar icin gidemeyenler böyle hisselerde toplanmışlar internetten poker gibi oynuyorlar arayan belasını bulsun bu hissede eger sizin paranız helel para alın teri olsa 50. tl lik şirkete 50 katı vermezsinin belalarını bulmak yakındır. ytd
    VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sierramaestra Yazıyı Oku
    33 senede 1 arpa boyu yol alamadım diyor abimiz. 200 lerde hisse aldınız parayı 10 a katladınız ben bist30 da sürünüyorum ve bunu içim almıyor diyor. Paramı vadeye koysam kazanamıyorum, 33 senedir borsadada kazanamadım adaletmi bu diyor. Haklısın sayın abim sende haklısın.
    Kent konusundaki yorumlarını 400 ken en az 10 tane yakın arkadaşımdan dinledim. şimdi öküzün trene baktığı gibi bakıyolar portföyüme )
    neyse bu günler geçer sayın abim. Hisse bir yerlerden döner. Burdaki arkadaşlar evi arabayı yeniler sende vakit bulursan gelip ben demiştin falan der mutlu olursun. Mutlu olmak seninde hakkın be güzel abim. Ama sen 1-2 ay daha buralara uğrama. şimdilik sana göre mama yok burda.

Vog-l29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben 4 tane 2017 dacia stepway alıyorum şu anda .gardıyan sülo sırınyerde kendıne bı ev aldı .dualarım senınle abı dıyor.bızım amokaçi vedo butun borclarının tamamını kapattı ...............vbvb

petkim tupras dev sanayı sırketlerını alsaydım muhtemelen kanser olurdum.şimdi dua alıyoruz allah razı olsun dıyorlar.yetıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
    ben 4 tane 2017 dacia stepway alıyorum şu anda .gardıyan sülo sırınyerde kendıne bı ev aldı .dualarım senınle abı dıyor.bızım amokaçi vedo butun borclarının tamamını kapattı ...............vbvb

petkim tupras dev sanayı sırketlerını alsaydım muhtemelen kanser olurdum.şimdi dua alıyoruz allah razı olsun dıyorlar.yetıyor.
    o değilde yazıyı yazan kaçıyor cevapda veremıyorlar. Çamur at izi kalsın mantığındaki insanlarla muhatap oluyoz.!!! bence topici aşırı sahipleniyoruz bazan uzaklaşmak gerekli ban yemek şart!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Günaydın iyi haftalar meğerse ne çok bizi düşünen arkadaşlarımız varmış yeni yeni görüyoruz bir merak aldı beni bu arkadaşlarda kent hisse si varmı

Sayfa 393/633 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •