Sayfa 142/391 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bugün baktım BİST 100 dolar karşılığı 1,47 dolar değerine düşmüş. Bir zamanlar 5 dolar olduğunu unutmayalım.

Bu iktidar döneminde para pul oldu, ülkenin kredi notu çöp oldu, iç ve dış borçlar dağ gibi nerdeyse ödemez duruma geldi, işsizlik rekor oldu, ücretli ve emeklilerin satınalma gücü yarı yarıya düştü.

Ülke gençlerinin %80 i ülkeden umudunu kesmiş yurtdışına kaçma hayalleri ile yaşıyor. Liyakat yok ülke kurumları yetkisiz, etkisiz ve bilgisiz tecrübesiz kişilere teslim edilmiş.

Tarikat ve cemaatler şımartılmış, holdingleşmiş ve bazı tarikat şeyhleri çocuklara kadınlara musallat olmuş her türlü pisliğin içerisinde.

Rüşvet ve yolsuzlukları hiç söylemiyorum bile.

Sanal gündemler ile halk uyutuluyor.

Allah sonumuzu hayır etsin. Ülkem adına üzülüyor ve endişeleniyorum.
    Sürünenler iktidardan çok memnunlar ? Son 20 senede bu ülkede öğrendiğim en önemli ders "kendine acımayana sen hiç acımayacaksın"...

2. https://www.koc.com.tr/tr-tr/yatirim...yet-Raporu.pdf

Zamanı olanlar için yatırım yaptığınız şirket ile ile ilgili ekteki faaliyet raporunu incelemenizi tavsiye ederim.

KOÇ GRUBU,

Ülkemizin,
    GSYH nın :%8 ni
    ihracatın: %9 nu
    BIST in %15 ini karşılamaktadır.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ya 14.85 den 15.20 ye gitseydi..
    Tinaz kardeşim 15 20 yi Burak neden daha yukarılara gitmiyor ülkenin tepesini yanlis yapiyor.koç hol değil mübarek banka.1432 sen seninle yola devam.biraz pergomon biraz koç.hayirlu hafta sonlarin olsun.

4. Temettü verimi nasıl hocam ne kadar verdi
     Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Temettü nisan ayında verildi.Bedelsiz hakkında bir fikrim yok ama pek bedelsiz veren bir şirket değil.

5. Gün gelecek O 5 doları ve daha fazlasını da görecek. Hocam düzelecek bir kaç yıl daha sürünecek belki ama sonunda bu şirketler çok çok değerli ve hak ettiği yeri bulacak. Uzun vade çok rahatım...ilk etapta 10 bin lot alıp yatıyorum.
     Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bugün baktım BİST 100 dolar karşılığı 1,47 dolar değerine düşmüş. Bir zamanlar 5 dolar olduğunu unutmayalım.

Bu iktidar döneminde para pul oldu, ülkenin kredi notu çöp oldu, iç ve dış borçlar dağ gibi nerdeyse ödemez duruma geldi, işsizlik rekor oldu, ücretli ve emeklilerin satınalma gücü yarı yarıya düştü.

Ülke gençlerinin %80 i ülkeden umudunu kesmiş yurtdışına kaçma hayalleri ile yaşıyor. Liyakat yok ülke kurumları yetkisiz, etkisiz ve bilgisiz tecrübesiz kişilere teslim edilmiş.

Tarikat ve cemaatler şımartılmış, holdingleşmiş ve bazı tarikat şeyhleri çocuklara kadınlara musallat olmuş her türlü pisliğin içerisinde.

Rüşvet ve yolsuzlukları hiç söylemiyorum bile.

Sanal gündemler ile halk uyutuluyor.

Allah sonumuzu hayır etsin. Ülkem adına üzülüyor ve endişeleniyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Tinaz kardeşim 15 20 yi Burak neden daha yukarılara gitmiyor ülkenin tepesini yanlis yapiyor.koç hol değil mübarek banka.1432 sen seninle yola devam.biraz pergomon biraz koç.hayirlu hafta sonlarin olsun.
    Cemalletin Hocam, iste o yanlis nedeniyle boyle dusunuyoruz.

Onlar giderse hisse 60 TL.olur.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,894
    "Onlar giderse hisse 60 TL.olur."

Tam aklımdan geçeni yazmışsınız...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Cemalletin Hocam, iste o yanlis nedeniyle boyle dusunuyoruz.

Onlar giderse hisse 60 TL.olur.
    Sermaye ve dolar kurunu sabit tutarsak, 60 tl ~ 20 milyar dolar şirket değeri eder. 2010-13 arası Garanti bankası bu piyasa değerini görmüştü. 60 tl ilk bakışta çok gelebilir ama abartı değil

Sayfa 142/391 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •