Sayfa 145/391 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Bugün yurtdışı özellikle almanya tarafı çok iyi. Biz yine doların azizliğine uğradık

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Aynen. Bende tam bunu yazacaktım. Koç için %32 gibi, sabancı için %50 ye yakın iskontodan bahsetti. Koç tarafında sadece tüpraşı zannederim beğenmiyorum demeye getirdi
    tuprasi begenmiyorda ! tuprasin ulkede alterantifimi varmis ? sn. wasaban bunlarin hepsi bana gore tiri viri adamlar.

hadi kursunlar sıfırdan bir tupras 2.5 milyar usd'ye de gorelim !

kchol tarafinda yine 1.87 usd den islem goruyoruz bu arada

3. hadi kursunlar sıfırdan bir tupras 2.5 milyar usd'ye de gorelim ![/QUOTE]

İmkansız!! Tüpraş yanlış olmasın 5-6 milyar dolara özelleştirilmişti. Bir o kadarda yatırım yaptılar diye biliyorum.

Şu argüman olabilir; akdeniz marjları kötü, petrol fiyatları ve talebi durgun , o yüzden kısa vadede olumlu beklentimiz yok gibi. Tamamen tüpraş kötü diyip kestirip atmak olmaz

4. Yine karma karışık bir gündem!!! Yine 10 kuruşluk dolarda artış, yine saçma sapan fiyatlamalar. Gelde bu ülkede dolar almak dışında yatırım yap!!!

5. Savaşa girdik haberimiz mi yok!!!

6. kchol: 14,41-14,42 TL %0,8 ekside.

Aslında satış kademeleri çok zayıf. Olumlu bir haber ile zıplarsa şaşırmayın.
    Bence en olumlu haber damadın istifası. Borsa tavan yapar TL ye güven tekrar artar.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    kchol: 14,41-14,42 TL %0,8 ekside.

Aslında satış kademeleri çok zayıf. Olumlu bir haber ile zıplarsa şaşırmayın.
    Bence en olumlu haber damadın istifası. Borsa tavan yapar TL ye güven tekrar artar.
    Üstadım, endeksin ve koç holdingin 1 dolar olma ihtimali damadın istifa etmesinden daha yüksek!! Maalesef

8. Bunları bir sloganı vardı. Neydi ? Hayaldi , gerçek oldu gibi bir şey. Koç holdinge bakıp , 4 dolardayken , 2 lere insede alsak diyenin hayallerini gerçekleştirdiler

Sayfa 145/391 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •