Special Days Image
Sayfa 101/391 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 801 - 808 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. 16 tl den 5m lot tav almış. Bizde 16 lara yakınız. Bizden gelip alsaydın ya 5m lotu !!

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    2.5 MILYAR lottan fazla hissesi var, daha ne bedelsizi ?

Ne kazanacak ta, 2.5 Milyara bolup, ne verecek.?
    dostum koç dolasımdaki hissesi...674.001.221....lot.bu benim tahminim bedelsiz ama bence yüzde 90 gibide öyle oluvcak temettü vermicek kasada kalıcak kendisine sermaye artırıcak tahmin sadece.saygılar

3. bence? ne kadar da güvenilir bir kaynağa dayalı habermiş. size kalsak fener hissesi yüzünden düşüyorduk. fener kaç gündür taban taban gidiyor ama ne hacetse bize hayrı yok. yabancı satışı durmadan kafamızı kaldırmamız zor.
     Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    dostum koç dolasımdaki hissesi...674.001.221....lot.bu benim tahminim bedelsiz ama bence yüzde 90 gibide öyle oluvcak temettü vermicek kasada kalıcak kendisine sermaye artırıcak tahmin sadece.saygılar
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. TL bazlı aylık yükselen trend devam ediyor. Trendin alt sınırı kabaca 14,00. Dolar- euro bazlı maalesef trend düşüş yönünde.

Yabancı daha ne kadar satar bilmiyorum ama endeks haftaya iyi olursa , biraz yukarı sürmeleri gerekir

5. Akbank- Garanti- Kchol , satışlar bgc üzerinden geliyor. Aynı fon olma ihtimali yüksek

6. Gıda perakendecisi ile endeks yapıyorlar. Normal olarak endeks altı seyir devam ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    kchol günlük usd grafik.....

kcholde ilginç bir grafik var ....

şimdi obo görünüm oluşmuş death cros devam ediyor

ancak velakin bunlar olurken obo desteğinde ve daha önceki desteğine yakın yerde göstergede bariz pozitif uyumsuzluk oluşmuş

yani cazip tarafı şu 1,95 usd desteği yakın ve birde 1,85 de yatay yine güçlü bir desteği mevcut

ancak stoba mutlak uyulması gerekir çünkü destekleri kırarsa obo gereği hem kendini hem endeksi aşa çeker

sahol de benze şekilde bir görüntü oluşmuş oda destekde bakalım destekler çalışacakmı...

[IMG][/IMG]
    dolar grafikteki oboya karşı RSI göstergesindeki bariz pozitif uyumsuzluğa dikkat çekmiştim

buda lira grafik karar aşamasında

15,03 kırması halinde W FORMASYONU oluşturabilir

15,67 ve 16,19 u hedefleyebilir

16,19 üstünde ise formasyon devreye girer yükseliş hızlanır

tabi henüz erken önce 15,03 kırmalı

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

8. Garanti Yatırım , Aygaz ve Koç Holdingi model portföyden çıkarmış. Raporun detayını bulamadım. Neden çıkardı , yerine neyi ekledi bilemiyorum.
    Son düzenleme : wasaban; 15-09-2020 saat: 14:21.

Sayfa 101/391 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •