Sayfa 114/391 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 905 - 912 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

şu an

✓ Ford Otosan %38.5 (1.560 milyon usd)
    ✓ Tofaş %37.5 (557 milyon.usd)
    ✓ Turk Traktor %37.5 (255 milyon usd)
    ✓ Tupras %51 -enerji yatirimlari a.ş'den (1.325 milyon usd)
    ✓ Aygaz %40.7 (175 milyon usd satilabilir pay)
    ✓ Arcelik %40.5 (920 milyon usd satilabilir pay)
    ✓ Yapi Kredi Bankasi %49.9 -koc finansal hizmetler'de dahil (1.1 milyar usd satilabilir pay)
    ✓ Tat gida %43.7 (78 milyon usd)

sadece borsada islem sirketlerinin satilabilir paylarinin toplami : 6 milyar usd

2. Kchol neden banka gibi hareket ediyor ? Ben garan ile arasında bir fark göremiyorum hatta son zamanlarda daha kötü diyebilirim.

(son 8 yillik bakiyorum) teknik olarak artik dolar bazinda ipler koptu ! orda bakilacak bir sey kalmadi hatta hicbir sey kalmadi bana gore alti bos (oysa 1.90 hadi 1.85 diyelim cok saglam destek noktasi idi)

TL bazinda ise ilk saglam destek.noktasi 13.50/60 arasi oldu ! arti orada bir gap birakmis onu kapatmak isteyebilir orta vadeli orasi da kirilirsa 13'lar denenebilir. alti olursa zaten 12.20'ler var oralara gelirse zaten dolar 8.20 olmus demektir. 1.5 usd hisse basi gibi sacma sapan bir fiyata vurmus olur !!! gerci burasi Turkiye

ilk direc ise bana gore 14.66 seviyesi

4. Bir arkadaşımız yazmış son 20 yılın en düşük fiyatı diye ama benim bildiğim öyle değil tam olarak. Bir de siz bakın istedim. Not: umarım son yirmi yıllık kchol/usdtry grafiğini paylaşabilirim.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Paylaşamadım grafiği, nasıl paylaşılacağını tam olarak bilmiyorum maalesef . Umarım bir arkadaşım son yirmi yıllık kchol/usd grafiğini paylaşabilir de geçmiş krizlerle mukayese şansımız olur. Bu krizin neresindeyiz görebiliriz. Ama benim bildiğim henüz o yirmi yılın diplerinde değiliz.

Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    Paylaşamadım grafiği, nasıl paylaşılacağını tam olarak bilmiyorum maalesef . Umarım bir arkadaşım son yirmi yıllık kchol/usd grafiğini paylaşabilir de geçmiş krizlerle mukayese şansımız olur. Bu krizin neresindeyiz görebiliriz. Ama benim bildiğim henüz o yirmi yılın diplerinde değiliz.

onu soyleyen benim olaya 2001 krizi sonrasi acisindan bakiyorum (2003 yili toparlanma yili)bir de sirketin buyume durumunu da goz onunde bulundurun lutfen.

https://hizliresim.com/

burdan resmi yukleyin , altta forumda kullanma kismi var oradan linki kopyalayip buraya yapistirirsaniz paylasiminizi gorebilriz ve faydalaniriz uzerine konusuruz

7.  Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Kchol neden banka gibi hareket ediyor ? Ben garan ile arasında bir fark göremiyorum hatta son zamanlarda daha kötü diyebilirim.
    not düştüğünden beri fiyata bakmadan satıp çıkan yabancı bir fon var muhtemelen, onun satışı bitince düzelir... en azından halihazırda piyasada işlem gören parçalarının toplamını yakalar ki o parçalar bile zaten ucuz ve birçok kurumun tavsiye listelerinde......
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2008 yili dunya krizindeki cok kisa vadeli dibi goz ardi edersek grafik budur .(ki o dip o gunku sartlar ve fiyat dengesi icinde oldukca makul seviyelerde gelismis)
    ayrica koc holdingin 2003 - 2020 arasi buyumesini de ayrica goz onunde bulundurmak gerektigine inaniyorum !

Sayfa 114/391 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •