Sayfa 138/391 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Bugün benim günüm garan ve kchol şaşırttı beni.
    Yıldız pazarda işlem görmeyen hisseleri genelde takip etmem, alıp satmam.
    Sağlam hisseler bazen üzse de adamı batırmaz. Uzn vadede her zaman kazandıracağına inanırım.

Bazı arkadaşlar benim çöp hisseler olarak değerlendirdiği ana pazar ve alt pazarlarda işlem gören bazı hisseleri soruyorlar. Ben de ilgilenmediğimi, söylüyorum. Hatta mevcut fiyatın yarısında bile almayacağımı söylüyorum. Ama bir bakıyorum o çöp hisseler yükselmeye devam ediyor.

25 yıldır borsadayım. İlk kez çöp hisselerin yükseldiği ve yıldız pazar hisselerinin düştüğü bir dönem ile karşılaşıyorum.
    not : ana pazar ve alt pazarda işlem gören hisselere çöp demiyorum. Sadece bazılarına çöp diyorum. Yanlış anlaşılmasın.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,925
    14.41 ortalama ile ben de girdim, kendimce bayağı yüklü. 3 yaşında corolla alacaktım, vazgeçtim hepsiyle koç hissesi aldım. Nasip diyelim...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    14.41 ortalama ile ben de girdim, kendimce bayağı yüklü. 3 yaşında corolla alacaktım, vazgeçtim hepsiyle koç hissesi aldım. Nasip diyelim...
    Cok guzel bir karar ve muthis bir fiyat, hayirli olsun..

14.65'e yaklastikça silkeleme hareketleri olacaktir

dokulenleri alacaklar

5.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Yıldız pazarda işlem görmeyen hisseleri genelde takip etmem, alıp satmam.
    Sağlam hisseler bazen üzse de adamı batırmaz. Uzn vadede her zaman kazandıracağına inanırım.

Bazı arkadaşlar benim çöp hisseler olarak değerlendirdiği ana pazar ve alt pazarlarda işlem gören bazı hisseleri soruyorlar. Ben de ilgilenmediğimi, söylüyorum. Hatta mevcut fiyatın yarısında bile almayacağımı söylüyorum. Ama bir bakıyorum o çöp hisseler yükselmeye devam ediyor.

25 yıldır borsadayım. İlk kez çöp hisselerin yükseldiği ve yıldız pazar hisselerinin düştüğü bir dönem ile karşılaşıyorum.
    not : ana pazar ve alt pazarda işlem gören hisselere çöp demiyorum. Sadece bazılarına çöp diyorum. Yanlış anlaşılmasın.
    Yabancının olmadığı daha doğrusu derinlik olmayan çoğu hisse uçtu gitti.Garan,şişe,ereğli,koç var elimde şişe ve ereğli iyi performans göstermeseydi şuan en az%40 zarardaydım,hala zararım var.3-5 ay önce ilk defa borsaya giren arkadaşlar kazanıyorken ben bist30 baba hisselerinde zarar ettim.Biraz toparlanınca kesinlikle borsadaki ağırlığımı azaltıcam bir daha böyle açılmam.

6. KCHOL :14,46-14,47 TL %2,5 artıda BIST 100: 1119 %1,5 artıda

Sabah Koç Holding, SAHOL dan daha iyi iken şimdi SAHOL :%4 civarı artıda. Bize %1,5 fark attı. Garanti %7 ye yakın yükseldi. Koç da daha bu piyasada daha iyi olabilirdi. Geçtiğimiz hafta içerinde bir günde %4,5 düştüğüne göre bugün aynı durum yükselişte de olabilirdi.

İşlem hacmi yükselişi destekliyor. Bu fiyatlardan kapatırsa güzel. Umarım devamı yarın da gelir.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

guzel kapattik ! 14.65 su an icin kritik nokta

yatırım tavsiyesi degildir

8. Yurt dışı iyi toparlamış. Yarın devamını isteriz!!

Sayfa 138/391 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •