Sayfa 141/391 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ya 14.85 den 15.20 ye gitseydi..
    Aynen ben de öyle düşündüm. Benim maliyetim yüksek zaten. Bir daha alamamak vardı.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

bir miktar buralarda oyalanmamiz dogaldir ! samin kalip hisseleri kaptirmamak lazim

3. 3.çeyrek beklentileri mi kötü acaba ?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,887
     Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    3.çeyrek beklentileri mi kötü acaba ?
    Tüpraş dışında zannetmiyorum, bana en akla yatkın açıklama daha önce bazı arkadaşların da belirttiği ülke notu düşürülmesi sonrası yabancı bir fonun kendi iç tüzüğü gereği hisseden çıkması olabilir..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Koç Holding'den yapılan açıklamaya göre,Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı Ödül Töreninde Ford Otosan ihracat şampiyonu,
    Tüpraş 3'üncü, Tofaş 7'nci ve Arçelik 9'uncu oldu.

https://www.dunya.com/ekonomi/koc-to...-haberi-483062

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Koç Holding'den yapılan açıklamaya göre,Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı Ödül Töreninde Ford Otosan ihracat şampiyonu,
    Tüpraş 3'üncü, Tofaş 7'nci ve Arçelik 9'uncu oldu.

https://www.dunya.com/ekonomi/koc-to...-haberi-483062
    Ilk 10 icinde 4 firma, kolay degil.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ilk 10 icinde 4 firma, kolay degil.
    İhracattaki başarısını hisse üzerinde göremedik

8. Bugün baktım BİST 100 dolar karşılığı 1,47 dolar değerine düşmüş. Bir zamanlar 5 dolar olduğunu unutmayalım.

Bu iktidar döneminde para pul oldu, ülkenin kredi notu çöp oldu, iç ve dış borçlar dağ gibi nerdeyse ödemez duruma geldi, işsizlik rekor oldu, ücretli ve emeklilerin satınalma gücü yarı yarıya düştü.

Ülke gençlerinin %80 i ülkeden umudunu kesmiş yurtdışına kaçma hayalleri ile yaşıyor. Liyakat yok ülke kurumları yetkisiz, etkisiz ve bilgisiz tecrübesiz kişilere teslim edilmiş.

Tarikat ve cemaatler şımartılmış, holdingleşmiş ve bazı tarikat şeyhleri çocuklara kadınlara musallat olmuş her türlü pisliğin içerisinde.

Rüşvet ve yolsuzlukları hiç söylemiyorum bile.

Sanal gündemler ile halk uyutuluyor.

Allah sonumuzu hayır etsin. Ülkem adına üzülüyor ve endişeleniyorum.

Sayfa 141/391 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •