Sayfa 158/391 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Son 2 aydaki Bu düşüş ve satışlar bana kalırsa hatırı sayılır bir yerli yatırımcıyı KCHOL sahibi yaptı.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Son 2 aydaki Bu düşüş ve satışlar bana kalırsa hatırı sayılır bir yerli yatırımcıyı KCHOL sahibi yaptı.
    Bu yatırımcılara ucuzcular diyoruz, bir kaç yıldır halkbancıydılar umudu kesip garana geldiler, son umutları kchol idi o da olmadı
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bu yatırımcılara ucuzcular diyoruz, bir kaç yıldır halkbancıydılar umudu kesip garana geldiler, son umutları kchol idi o da olmadı
    Güldürdün beni.
    kchol :14,53-14,54 TL
    Yalnız az önce KCHOL grafiğine baktım. Buradan dönebilirse sorun yok. Kısa vadeli çıkış kanalı içerinde kalır.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Son 2 aydaki Bu düşüş ve satışlar bana kalırsa hatırı sayılır bir yerli yatırımcıyı KCHOL sahibi yaptı.
    Artık kimse Koç yerli ve milli değil diyemez!!! Alayımız koç holdinge ortak olduk

5. Kasasındaki paranın 10 da biriyle hisse alsa yabancıdaki hisselerin hepsini alır...

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Kasasındaki paranın 10 da biriyle hisse alsa yabancıdaki hisselerin hepsini alır...
    14,46 TL ye kadar verdier. Sanki bilinçli olarak stopları patlatmak için yapıyorlar gibi.
    an itibarı ile 14,49-14,50 TL %1,5 EKSİDE.

7. dün sabah global in günlük önerilerindeydi...genelde yanılmazlardı aslında

8.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    dün sabah global in günlük önerilerindeydi...genelde yanılmazlardı aslında
    Yanılmamışlar yine, short listesidir o
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Sayfa 158/391 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •