Sayfa 179/391 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. lot sayısı çok tl değersizleşiyor diye kimse yatırım yapmıyo hisseye tüm sebebi bu faizler arttı mı ilk buna yapışırlar altın çamura düşüp kirlensede altın altındır gibi bi durum bununki :D

2. Tınaz dost kardeş.
    Sağlık ve mutluluklar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin_57 Yazıyı Oku
    Tınaz dost kardeş.
    Sağlık ve mutluluklar dilerim.
    Tesekkurler Hocam, ben de size saglik ve esenlikler dilerim..

4.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Dünyada bu kadar saçma fiyatlama olamaz 3-4 aydır abime kochol hissesi aldırdım maliyet 15.30 koç batarsa ülke batmıştır zaten mantigindayim demek ki batmisiz inanin abime karşı çok mahcup oldum dolar bazlı zaten saymıyorum piyasa çok farklı işliyor şuan tamamen ruh hastası olmuş para bol serseri mayın gibi takılıyor ford un piyasa değeri koç u nasıl geçebiliyor bunun piyasa olarak açıklaması nedir çok merak ediyorum
    Sayın Horhoti, piyasa çoğu kez manifdepresif davranır. Koç ve iştiraklerinin fiatlaması gibi. Tek bir nedeni var. KOÇ Holdingte yabancı payı BİST in en yüksek yabancı oranına sahip hissesi olması. Yani yabancılar hakim ve onlarında bekledikleri bir şey var. Tahtayı alıp götürecek olan ya onlar yada patron. Başka kimse alıp götüremez. Burada sıkıntı olan bir zamanların temettü ve altın çocuğu TÜPRAŞ. Petrol düşünce zarar yazması. Fakat burada da bir konsolidasyon olmuş/olmakta gibi hemen hemen. Şirket 6 aylıkta 2.5 milyar TL. zarar yazdı. Bu zarar 50 -60 dolar aralığından alınanan petrolün bir anda 18-20 - 30 lu rakamlara düşmesi oldu. Şimdi 38 dolar falan. Böylece havacılık yani uçak ve Jet yalıkları ki en yüksek kar marjı orda idi. Belki kısmen orta yollu bir yaz geçti. Ancak kışın gelmesi ile ülkeler tekrar kapanınca sıkıntı tekrarlanır diye düşünülüyor. Ben şöyle düşünüyorum. Piyasa otomotivde, Arçelikte, Traktörde ki kuvvetli ivmelenmeyi görmüyor. Koçun tamamına Tüpraş muamelesi yapıyor. Burda birza patron alım yapıp el gösterse yabancılar satış yönünde rahat olamaz ve spekülatif hareketlerden uzak dururlar. Mustafa öldü. Rahmi baba Covit oldu yaşlı. İş Ali ye kaldı. O da top peşinde...Bir şekilde topa girmesi lazım..Sabancı 2018 ağustosunda 6.6 ya gelince hisse sert alım yaptılar. Bu senede 7.4 hareketinde hisse 2 gün içinde 8.1 e geri geldi. Bizim KOÇ daha genç...
    HBK (Hisse başı kar) a bakarım ben. Bu sene 7.5 milyar kar gelse diyelim. Bunu sermayeye bölelim. yani 2.5 milyara. Hisse başı kar 3 Türk lirasıdır. Hissenin değeri nedir. 14.3 . Kar sürdürülebilir mi Evet. En az 2 çeyrek daha şiparişlerde sıkıntı olmadığı biliniyor. Ülkenin risk primi yansımış senede. Yabancı gözü ile böyle. Ne yapalım. Rasyonel olmayan , güven vermeyen ekonomi politikaları ve bundan sorumlu genç damat bakanın yapacağı ile ancak bu kadar. Güven verecek birileri lazım.........

5. Damat daha ne yapsın!!! Dolar 8,44 - Euro 9,85. Asgari ücret 300 usd nin altında. Konsolide bilançosunda ülkenin ihracatının %9-10 unu yapan koca holding yerinde sayıyor. Yerinde saymayı geçtim, 15 sene evvel ki dolar fiyatı ile işlem görüyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Şu tahtalar %20 kalksın bir tane ky kalmaz öyle bir psikojiye soktular milleti.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Şu tahtalar %20 kalksın bir tane ky kalmaz öyle bir psikojiye soktular milleti.
    Memlekette ruh sağlığı normal adam kaldı mı😂😂 Bizde normal insana anormal gözle bakarlar sonra birde tuhaf bir adam derler

8. 2. el thal araba muhabbeti dönüyor sosyal medyada .. Ülke araba çöplüğüne döner resmen. Doları da 10 da bulurlar...

Sayfa 179/391 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •