Sayfa 3/391 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3121 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    KCHOL

http://www.hisse.net/topluluk/showth...?t=470&page=48
    Hayat hoş gerisi boş

2. Viop 109.000 direnci üzerinde 109.300 açtı
    Bist usd bazlı usd 4 lira iken ne kadar ucuzda usd ucuzladıkçada değerlenmesi daha stabil ve yavaş olmakta
    Şu anda 2.5 cent civarlarındayız
    88.888 en önemli destek 88.700 altı stop
    90k üstü 92 hedefe girer olası 93k üstü yönü insnılmaz olur çünkü üstde direnç yok
    Fed mart faiz arttırımı ve referandum ana göstergeler
    Ben şuanda olumlu taraftayım
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

3. Borsa istanbul/karadağ: Turkcell ve koç holding hisselerindeki hareket algoritma kaynaklı- bloomberg ht

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    ) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (TCELL) ve Koç Holding A.Ş. (KCHOL) pay piyasasında 22.02.2017 tarihinde
    gerçekleştirilen işlemlerin incelenmesi sonucunda, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn)’nun 107/1 maddesinde sayılan
    fiilin işlendiğine dair makul şüphe bulunması nedeniyle, SPKn’nun 1 inci maddesi çerçevesinde yatırımcıların hak ve yararlarının
    korunmasını teminen, yapay piyasa oluşturmaya yönelik işlemlerin engellenmesi amacıyla, SPKn’nun 101 inci maddesi ve 128
    inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi ile V-101.1 sayılı Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak
    Tedbirler Tebliği’nin 18/1 maddesi kapsamında Erdem YAĞAN (MKK Sicil No: 12391516), Mehmet TOSUNOĞLU (MKK Sicil No:
    12620509) ve Ahmet KAYHAN (MKK Sicil No: 13224300) adlı şahısların Borsa İstanbul A.Ş. pay piyasasındaki işlemlerine ilişkin
    olarak 27.02.2017 tarihinden itibaren 3 ay süre ile;
    i) Algoritmik emir üretim/iletim sistemleri üzerinden işlem gerçekleştirmelerinin engellenmesini teminen gerekli tedbirlerin
    alınması hususunda yatırım kuruluşlarının bilgilendirilmesine,
    ii) Brüt takas uygulanmasına,
    iii) Açığa satış ve kredili menkul kıymet işlemleri gerçekleştirmelerinin yasaklanmasına,
    iv) Yatırım kuruluşlarının internet üzerinden emir kabul etmelerinin yasaklanmasına
    karar verilmiştir.

5. Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Sayfa 3/391 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •