Sayfa 69/391 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 3121 madde; 545 - 552 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. bugün aldım ilk kez kchol alıyorum. umarım uğurlu gelirim. gerçi diğer senetler yüzde 20-70 civarlarında kayıp. bari diplerden çeşitlendirip zarardan daha kısa vadede çıkmak umudum var...

2. Selamlar arkadaşlar.
    Koç holding temettü tarihi ve miktar bilgileri:

http://www.borsanalist.com/koc-holdi...ihi-ve-miktari

Bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

3. Türkiye ve İstanbul borsasının en değerli şirketi ama kimsecikler yok.
    Küçük yatırımcı, kumar kağıtlarının peşinde ekmek devşirmeye çalışıyor.

KCHOL:13,38- 13,39 TL
    Bu arada hatırlatayım 06.04.2020 de yani 6 nisan tarihinde 0,41 TL temettü verecek.

Ödenmiş Sermaye 2 milyar 536 milyon TL
    F/K 7,7

PD/DD 0,9

Yabancı Oranı (%) 80,66

Piyasa Değeri 33.600,6 mnTL
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. 13.35 Ortalama ile Kchol e geri donus yaptim . Bakalim ne kadar sure elde tutabilecegim

5.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    13.35 Ortalama ile Kchol e geri donus yaptim . Bakalim ne kadar sure elde tutabilecegim
    22 TL oluncaya kadar tut.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
    13,15 ortalama ile alım yaptım....Bakalım ne olacak...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. holding akaryakıt, otomotiv beyaz eşya bankacılık sektörleri nedeniyle biraz dayak yedi açıkçası..2009 dan gelen bir ana trend var, şu an onun dibindeyiz...umarım krılmaz
    yabancı payı nedeniyle 1 aydır koç ile endekse beraber bakıyorum. koç eksi ise akşam yurt dışı da kötü kapanıyor, satacak adamlar her yeri satıyorlar.. ertesi gün endeks de negatif oluyor..tersi de geçerli.

8.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    22 TL oluncaya kadar tut.
    Gidecegi yer 1 senede oralar . Fakat ben kari gorunce dayanamiyorum

Sayfa 69/391 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •