Sayfa 71/391 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 561 - 568 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    İyi akşamlar. Koç holdingin son yirmi yıllık dolar bazlı grafiğini arıyorum. investingden en çok on yıllık grafiğini görebiliyorum. Rica etsem, dolar bazlı yirmi yıllık grafiğini paylaşabilir misiniz?

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

32 yillik yeterlimidir

2.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku

32 yillik yeterlimidir
    Çok teşekkür ederim. İşc ve koç holding arasında, birinde ağırlık artırarak seçim yapacağım. O yüzden uzun dönem grafiklerini incelemek istemiştim ama bulamamıştım. Sağolun.

3.  Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim. İşc ve koç holding arasında, birinde ağırlık artırarak seçim yapacağım. O yüzden uzun dönem grafiklerini incelemek istemiştim ama bulamamıştım. Sağolun.

Bu grafikten ne anladın?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Rica ederim ne demek ,bol kazanclar
     Alıntı Originally Posted by ragwaer Yazıyı Oku

5. 13,87 ortalama ile %40 da verdik. (17 kurus temettu de çarşamba hesaba geçecekmiş.)

Suanki fiyat 14,01

Kalanlara bol kazanclar

6. Diplerden alma konusunda başarılı buluyorum kendimi

Ancak erken satma konusunda daha başarılıyım

Kchol de 2gun daha bekleseymisim 15,08 gördü bugün. 14,48 kapanış

Tarihe bir not

7. Düşen kanal direncine geldi.
    Bakalım kıracakmı?

8.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Koç grubu bu denli temkinli ama hala özkaynakları 36 milyar TL iken Sabancı Holding her sene temettüsünü artırarak verir..

Hisse fiyatı Koç 13,70 TL iken, SAHOL 7,32 TL dir... İki holding i; dengeli tutmaya çalışıyordum.. Ama artık fırsat buldukça dengeyi SAHOL'e kaydıracağım...

Olumlu yansıyıp yansımadığını 6 Nisan sabahı göreceğiz. Altı üstü 17 kuruşluk bir temettü ödemesi içi o sabah 1 TL düşmesinde... Asıl hisseye yarayıp yaramadığı o zaman belli olur.
    Demiştim....

Lafımı geri alıyorum... Hisse temettü vermesine rağmen düşmedi, bilakis yükseldi... KcHOL ile yola devam....

Sayfa 71/391 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •