Sayfa 205/391 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Bu ykb satışları hisseyi perişan ediyor günlerdir.
    İnanılmaz şekilde baskı yaratıyor günlerdir ekside.
    Normalde ykb robotları gün sonunda çok eksi veya artı kapatmaz. Ama koç’ta son bir haftada 1 milyondan fazla eksi.
    Bugünde yine en çok satıcı ykb. 11:30 itibari ile 250 bin ekside.
    Bank of da bir gün artı bir gün eksi gidiyor. Bugün veriş günü.
    15 gün önce arçelik mi koç mu arasında kararsız kalmıştım gitmeyen koç’u tercih etmiştim. Bakalım değişecek mi trend.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. bende kapanışta aldım, 21 günlüğün hemen üzerinde fiyat, buradan bir tepki gelmesi lazım yarın, bu hafta 23 test edebileceğini düşünüyorum, bofa yarın sağlık ve kimya kağıtlarından çıkıp Alışa geçerse ykredi defansif Alışa geçebilir, ytd

3. Bu tür hisselerin prim yapması için yerli - yabancı fonların esaslı alım yapması gerek anladığım kadarıyla.
    Hissenin yukarıya gitmeye pek niyeti yok gibi. Bankacılık sektörü gibi değerlendiriliyor sanki.
    Gücü tükeniyor gibi. Günlük ortalamalarından aşağılarda kapanış yapıyor.
    Kısada can sıkacak gibi. Kritik yerlerde geziyor.
    Ama para grafiği değiştirebilir. İzleyip göreceğiz.

Saatlik Log. grafik.

Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

4. ykredi ve bofa alan tarafta, 21 günlük ortalamanın hemen üzerinde, aşağıda alıcılar kuvvetli, bugün tablo değişmesini umuyorum inşallah, ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Tamsel Yazıyı Oku
    Bu tür hisselerin prim yapması için yerli - yabancı fonların esaslı alım yapması gerek anladığım kadarıyla.
    Hissenin yukarıya gitmeye pek niyeti yok gibi. Bankacılık sektörü gibi değerlendiriliyor sanki.
    Gücü tükeniyor gibi. Günlük ortalamalarından aşağılarda kapanış yapıyor.
    Kısada can sıkacak gibi. Kritik yerlerde geziyor.
    Ama para grafiği değiştirebilir. İzleyip göreceğiz.

Saatlik Log. grafik.

Aynen katılıyorum dünkü düşüşte bankalarla birlikte hatta daha fazla oldu. 0.14 eksi bir endekste nerdeyse %2 düştük.
    Maalesef ykb nin çöplüğüne dünmüş durumda hisse. İşlem hacminin %60-70 ini yapıyor.
    Bunun karşılığında baskın bir alıcı yok.
    İştirakleri kar rekoru kırıyor dün arçelik mükemmel bir bilanço açıkladı.
    Diğerleri de sırada.
    Ama motor olan holding hisse senedi bazında çok geride kaldı.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ykb sabah 200 küsür bin lot artıda idi. Şu anda 80-100 bin arası eksiye düştü.
    Zaten bütün işlemlerde onun adı geçiyor. Her işlemde ya alıcı ya satıcı veya kendine alıyo satıyo.
    Bu 21.60-.80 seviyesi üstüne atmamız lazım kendimizi. Trend devamı için önemli.

7. 5 dk. Log grafik.

Dün eklemiş olduğum grafikteki obo görüntüsü, alçalan takoza dönüşüyor gibi.
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

8. Karanlıkta bir ara 20.02 dahi gösterdiler hisseye. Endeks zaten çöktü ama yine endeksten ayrı ekstra düştük.
    Son 1 haftadır hisseyi perişan ettiler. Bu yükselişte gitmeyen ender hisselerdendi. Yükselişe hiç ayak uyduramadı düşüşte ise maşalalh başı çekiyor. Geçen sene bugünlerde fiyatı zaten 21 tl civarı idi bugün 20.42 kapadık. Endeks düşüşlerinde en azından daha dirençli olmasını beklerdim.

Sayfa 205/391 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •