Sayfa 32/391 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 249 - 256 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

genel para girişi / para çıkışı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Koç Holding iştiraklerinden Otokoç (OTOKC)'un %547.62 oranında sermaye artırımı Genel Kurulda onaylandı.

http://www.finansdanismanim.com/otok...imina-gidiyor/

4. Bir süredir satışta, tepki vermekte zorlanıyor, hem yatay desteğe hem de 200 günlük ortalamaya çok yaklaştı. emeklilik fonlarından yoğun satış var, fakat mart ayı takas durumuna göre deutchebank 2 milyon , citibank 500 bin lot artıda.
    Son düzenleme : El_Rey; 13-03-2018 saat: 12:35.

5.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Bir süredir satışta, tepki vermekte zorlanıyor, hem yatay desteğe hem de 200 günlük ortalamaya çok yaklaştı. emeklilik fonlarından yoğun satış var, fakat mart ayı takas durumuna göre deutchebank 2 milyon , citibank 500 bin lot artıda.
    200 günlük ortalama altına sarkmasıyla satış hızlandı ve tek olumlu durum sayılabilecek yabancı takası da olumsuz yönde değişti,
    ay başından itibaren citibank da büyük değişiklik olmamasına rağmen son haftada 2 milyon olan deutchebank takası 200 binlere kadar indi.
    200 günlük ortalama 17 seviyelerinde, oralara tepki olabilir fakat olumsuz görünüm şu an için devam ediyor.
    Koc grubu senetlerinde bir süredir sıkıntı var, arçelik,tofaş,tüpraş...bundan etkilendiğini düşünüyorum.

koç holding için ortalama tarihsel fk ile 18,50-19 arasında bir fiyat makul görünüyor.

Yılbaşından bugüne

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bu kağıt gitmeden giden endekse hiç güvenmem. Basın bakalım thy koza nereye kadar basacaksınız görelim.

8. Koç Holding bugün yapılan Genel Kurulda temettü oranını onayladı. Toplamda 803.9 milyon TL net temettü dağıtacak. Elde ettiği 2017 net kar toplamına göre düşük gözüküyor temettü.

http://www.finansdanismanim.com/koc-...ttu-dagitacak/

Sayfa 32/391 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •