Sayfa 240/391 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Merhaba Ortaklar
    Ben de aranızdayım uzun vadeli olarak
    Allah Utandırmasın
    YTD

2. Vay be kimse yok demek ki..KY nin olmadığı net gibi
    Bu arada Koç hisselerini buralardan toplayacak sanki bir türlü 19.80 e gidemiyor vadeliler ise yükselişte...
    Hesabım yanlıişsa düzeitin 35 Milyon Lot alım planlıyor max 20 TL ile bütçesine göre bu da piyasadaki lotların %5 i yapar
    Bakalım ne olacak
    YTD

3. Bu arada hisse 200 günlük HO üstüne attı ama 50 günlük hala 200 günlüğün altında...Böyle giderse günlükte Ağustos ilk haftasına yukarı kesiyor.Sanırım golden cross bu ama endeks izin vermezse golder cross olsa ne olur ki
    YTD

4. Hisse senetlerinde değişim zamanı!

Pandemiyle mücadelede tünelin sonundaki ışık belirginleşmeye başlayınca bu süreçten ağır darbe alan hisselere ilgi artmaya başladı. Ancak bu ilgi henüz güçlenmiş değil. Mali yapısı güçlü, rakiplerine göre düşük çarpanla işlem görenler, son 1 yılda iyi performans gösterenlere oranla daha yüksek getiri sağlayabilir.

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-627643

5. kralsın be koç.hayal kırıklığı yaratmayan tek grup.borsada başka grubu tanımam.yine karı cebimize koyduk.bayram harçlığı tamam.y.t.d.

6. tüm iştirakleri yukarıda kendisi aşağıda ..

keşke geri alımda arcelik kadar cömert olmuş olsalardı

7. Vadelisi neden iskontolu acaba klasik arbitraj ekibi neden ilgilenmiyor mersktayım

8. Çok güçlü sonuçlar açıkladı. Net kâr ortalama beklentinin %30, en yüksek beklentinin %20 üzerinde. Bu sonuçlarla beraber 27 liraya doğru yürümemesi için bir sebep yok bana göre. Teknik grafiği yükselişe müsait. 2.5 dolardaki direnci kırmış gibi gözüküyor. Vurup gitmesi için zemin hazır diye düşünüyorum.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 240/391 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •