Sayfa 281/391 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. İklim değişiklikleri ile ilgili yapılan araştırmada BIST 30'da yer alan bankacılık harici 25 şirketin hemen hemen hiçbirinin iklim değişikliği ile ilgili yeterli çaba göstermediği belirlendi. Borsa İstanbul'da işlem gören, hacim ve piyasa değeri en yüksek 30 şirketle ilgili yapılan araştırmada yalnızca 6 kuruluşun net sıfır emisyon için hedef tarihi bulunduğu tespit edildi. BIST 30 içindeki Koç Holding, Sabancı Holding ve Tekfen Holding'in de çimento ve fosil yakıt bazlı enerji sektörlerinde yer alan grup şirketleri ile bağlı ortaklıkları ve iştirakleri yoluyla mekanizmadan dolaylı etkilenebileceği öngörülüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by darkblue08 Yazıyı Oku
    İklim değişiklikleri ile ilgili yapılan araştırmada BIST 30'da yer alan bankacılık harici 25 şirketin hemen hemen hiçbirinin iklim değişikliği ile ilgili yeterli çaba göstermediği belirlendi. Borsa İstanbul'da işlem gören, hacim ve piyasa değeri en yüksek 30 şirketle ilgili yapılan araştırmada yalnızca 6 kuruluşun net sıfır emisyon için hedef tarihi bulunduğu tespit edildi. BIST 30 içindeki Koç Holding, Sabancı Holding ve Tekfen Holding'in de çimento ve fosil yakıt bazlı enerji sektörlerinde yer alan grup şirketleri ile bağlı ortaklıkları ve iştirakleri yoluyla mekanizmadan dolaylı etkilenebileceği öngörülüyor.
    Özellikle çimento net karbon borclulugu yüksek bir sektör.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bizim Halil Hoca'nin Youtube sunumu.

https://www.youtube.com/watch?v=y96Q...nel=HalilBUHUR

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    F/K orani 3.77

Pd/Dd 1.46

https://bigpara.hurriyet.com.tr/bors...holding-detay/

F/K orani, koydugunuz parayi ne kadar surede geri alacaginizi gosterir.

Defter degeri ise, eger 71 TL. den alirsaniz, 1 TL.lik hisseyi 1.46 TL. ye almis olursunuz demektir.

Hisse hala cok ucuz.

Ben 13.92 TL. almistim, parama gore ciddi bir miktar bagladim.

O tarihlerde bu hisse 60 TL. olur demistim, hatirlayan vardir.

Simdiki beklentim ise 125 TL.

Nakit kar payi aciklandiginda 100 TL. yi gececegiz.

Dusuncemiz bu.
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Benzer beklentileri yazdik burada.

Sayfa 281/391 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •