Sayfa 171/391 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,904
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Tüm dünyada böyle. Kovid krizinin, banka veya kredi krizine dönüşmemesi için böyle bir karar alındı. Sermaye yeterliliği vs... Doğru yada yanlış, onu değerlendirmek bana düşmez.

Bu ülkede aktif rasyo diye bir şey icat ettiler. Sizde neden yapıldığını biliyorsunuzdur. Damat bakan zaten 1-2 yıldır özel bankaların kamu bankaları kadar cömert olmadığını söylüyordu.
    Bu şartlar altında bankalara temettü yasağını kaldırsanda temettü veremez herhalde. Aktif rasyo yüzünden gırtlağına kadar ya krediye, ya dibse batmışlardır. Biraz dibs bozdurup vereyim dese rasyo yüzünden cezaya düşebilirler herhalde...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Tüm dünyada böyle. Kovid krizinin, banka veya kredi krizine dönüşmemesi için böyle bir karar alındı. Sermaye yeterliliği vs... Doğru yada yanlış, onu değerlendirmek bana düşmez.
    Ama tum dunyada boyle argumani bunlarin sozu.

Dunya ulkeleri ile karsilastirmamak lazim.

Dunyada secmeni bu kadar beyinsiz bir baska ulus yok.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu şartlar altında bankalara temettü yasağını kaldırsanda temettü veremez herhalde. Aktif rasyo yüzünden gırtlağına kadar ya krediye, ya dibse batmışlardır. Biraz dibs bozdurup vereyim dese rasyo yüzünden cezaya düşebilirler herhalde...
    Banka kazansa da kazanmasa da, temettu vermek kendi karari olmali.

Dedigimiz bu.

Saniyorum yabancinin guvensizligi buyuk olcude bu nedenle.

Damadini oraya oturt, elinde sopa bankalarin pesinde dus, sonra sor, yabancilar niye gitti.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Banka kazansa da kazanmasa da, temettu vermek kendi karari olmali.

Dedigimiz bu.

Saniyorum yabancinin guvensizligi buyuk olcude bu nedenle.

Damadini oraya oturt, elinde sopa bankalarin pesinde dus, sonra sor, yabancilar niye gitti.
    Damat bakanlıktan ayrılsın. BİST 30 senetleri tavan yapar. KOÇ holding yıl sonu 10 milyar kar bekliyorum Tüpraş'a rağmen. HİSSE BAŞI 2.5 lira kar üretir. 50 kuş temettü gelebilir.
    Beygir gibi koşacak ülkeye güven gelse.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Damat bakanlıktan ayrılsın. BİST 30 senetleri tavan yapar. KOÇ holding yıl sonu 10 milyar kar bekliyorum Tüpraş'a rağmen. HİSSE BAŞI 2.5 lira kar üretir. 50 kuş temettü gelebilir.
    Beygir gibi koşacak ülkeye güven gelse.
    söylentisi çıksa, dolar 6.80....koç 20...
    gittiginin hesabı ayrı...

6. Damadın gitmesi hayallerinize tebessümle yaklaşıyorum. Cahillerin en büyük özelliği yanlışlarına dört elle sarılmalarıdır. "Diplomasız"ın yanlışını kabul etmesini beklemek en hafifinden saflıktır. Bilmem anlatabildim mi ?

7. bugun arcelik ve toaso yukselince mecburen bır mıktar satış yaptım elimdekilerden... bu sefer portfoy dengesi kurmak için hisse eklemem lazımdı, bist 30 dışına zaten çıkmıyorum... döndüm dolaştım bakındım ettim, kchol ekledim sonunda sattığım kadar zaten elimde olana... hisse portfoyumun %25'i kchol oldu...

ederine kıyasla daha ucuz bir kağıt yok şu anda bence xu030'da...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    bugun arcelik ve toaso yukselince mecburen bır mıktar satış yaptım elimdekilerden... bu sefer portfoy dengesi kurmak için hisse eklemem lazımdı, bist 30 dışına zaten çıkmıyorum... döndüm dolaştım bakındım ettim, kchol ekledim sonunda sattığım kadar zaten elimde olana... hisse portfoyumun %25'i kchol oldu...

ederine kıyasla daha ucuz bir kağıt yok şu anda bence xu030'da...
    Türkcell in üzerine 180m usd veren Koç Holdingi alıyor. Fiyatlama bu maalesef.

Sayfa 171/391 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •