Sayfa 92/391 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 729 - 736 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

Hisse çok kritik yerlerde geziniyor... Mor kısa çizgiyi geçerse rahatlar yaklaşık 16.20 gibi birşey..
    OBO gerçekleşirşe aşağıda 4 tl lik kırılım olabilir... Dikkat...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

2.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ford- Tofaş- Arçelik- Yapı kredi- Tüpraş ın sahibi olan şirketten bahsediyoruz dimi. Ha unutmuşum birde türk traktör- tat gıda- otokar gibi şirketlerinde sahibiymiş 😂😂
    Tek kağıtla sepet yapmak için üstüne tanımam. Sektörel etkilenmesi sıfıra yakın çünkü çok farklı iştirakleri var...

Elimde tuttuğum tek kağıt, bu saatten sonra kumarhaneye dönmüş bistte başka kağıtla macera aramam.

3.  Alıntı Originally Posted by lipsos Yazıyı Oku
    Tek kağıtla sepet yapmak için üstüne tanımam. Sektörel etkilenmesi sıfıra yakın çünkü çok farklı iştirakleri var...

Elimde tuttuğum tek kağıt, bu saatten sonra kumarhaneye dönmüş bistte başka kağıtla macera aramam.
    Faaliyet gösterdiği sektörler arasında zaman zaman pozitif ayrışanlar olacaktır. Pandemi dönemi sonrası arçlk- ford- tofaş al , yapı kredi- tüpraş sat gibi. Dayanıklı tüketim - otomotiv- gıda pozitif ayrışırken maalesef bankacılık ve enerji tarafı olumsuz performans göstermiş.

Önümüzdeki dönemde enerji tarafının toparlaması hisseye olumlu yansıyacaktır. Tüpraş da marjlar kısıtlı, aygaz keza öyle. Opet tarafında satış hacminde nisan- mayıs aylarında ciddi daralma oldu. Haziranda toparlanma iyiydi.

4. Bim Birleşik Mağazalarının ( BİMAS) 5,5 milyar dolar olduğu yerde Koç Holding ‘ in 5,1 milyar dolar olması çok garip ve üzücü. Kimse kusura bakmasında biri koç holding bir gıda perakendecisi. Kent Gıda ve Qnb deki rezilliği zaten burda yazmıyorum. Ciddiye alınacak bir durum yok orada

5. https://www.koc.com.tr/tr-tr/yatirim...ding_EP_TR.pdf

Arada bir yarıyıl sunumunu ekleyeyim. İlgilenen okusun.

6. Koç universitesinin değeri en az 1 milyar dolar eder Antalya'daki kale icindeki mülkleri 10 milyon dolar eder bu Türkiye'nin en büyüğü ve 25 30 milyar bir değere 2025 de ulaşacaktır ben bu görüşte olmam dolayısıyla kızımın evlilik tarinde göz önünü alarak 15 TL yatırım yaptım Allah yardımcımız olsun mahcup etmesin

7. 15 TL mi benmi yanlış anladim

8.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    15 TL mi benmi yanlış anladim
    Hisseye 15 liradan giriş yaptım diyor sanırım.

Sayfa 92/391 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •