Sayfa 191/391 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    piyasa tepesinde sabır testi yapıyorlar mubarek.
    elbet bunada uğrayacaklardır.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. Tınaz kardeş Gunaydin.

3. ABD ve Kanada'da, pandemi ile ilgili gelinen asama cok olumlu bir havaya dondu.

2008 deki krizden cok daha suratli bir duzelme ile, 2021 yilinin hisse senetleri yili olacagi konusuluyor.

2008'de duzelme oldugu donemi hatirlarsaniz, GARAN'in 2 TL. lerden nereye ciktigina sahit olmussunuzdur.

Eger bu umud edilenin yarisi gerceklesse, tum zamanlarin en saglam hissesi olan KCHOL, ilk 6 ay icinde 60 TL.leri gorebilir.

Yil sonuna dogru da, 100'lu rakkamlari telaffuz etmeye baslariz diye dusunuyorum.

Saglam basmak lazim.

4.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin_57 Yazıyı Oku
    Tınaz kardeş Gunaydin.
    Gunaydin Sevgili Hocam.

Dondunuz mu Beykoz'a, saglikli gunler dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Gunaydin Sevgili Hocam.

Dondunuz mu Beykoz'a, saglikli gunler dilerim.
    Tınaz kardeşim pandemiden sebep akcaydayim
    Beykoza dönmedim kaz dağının dinindeyim yolun düşerse beklerim.Balikesir .Akcay.beklerim
    Koc hol.pergomon.indeks.gedza yola devam
    Sağlık ve mutluluklar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin_57 Yazıyı Oku
    Tınaz kardeşim pandemiden sebep akcaydayim
    Beykoza dönmedim kaz dağının dinindeyim yolun düşerse beklerim.Balikesir .Akcay.beklerim
    Koc hol.pergomon.indeks.gedza yola devam
    Sağlık ve mutluluklar dilerim.
    Bende de, KCHOL, LIDFA ve dolar var Hocam..

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    ABD ve Kanada'da, pandemi ile ilgili gelinen asama cok olumlu bir havaya dondu.

2008 deki krizden cok daha suratli bir duzelme ile, 2021 yilinin hisse senetleri yili olacagi konusuluyor.

2008'de duzelme oldugu donemi hatirlarsaniz, GARAN'in 2 TL. lerden nereye ciktigina sahit olmussunuzdur.

Eger bu umud edilenin yarisi gerceklesse, tum zamanlarin en saglam hissesi olan KCHOL, ilk 6 ay icinde 60 TL.leri gorebilir.

Yil sonuna dogru da, 100'lu rakkamlari telaffuz etmeye baslariz diye dusunuyorum.

Saglam basmak lazim.
    Bilançodan şirket analizinden anlayan bir alıcı profili olsa 100 çoktan olurdu. Spekülasyonla rulet oynar gibi yatırım yapan veya manipule eden güruhla 2021'de 30'u görse şaşırırım.

Amerikan borsası ile ilgili yorumlarınıza katılıyorum. BİST'ten komple çıkarak amerikan borsasına küçük bir giriş yaptım. Bir daha BİST'e ne bakarım ne uğrarım...

8.  Alıntı Originally Posted by lipsos Yazıyı Oku
    Bilançodan şirket analizinden anlayan bir alıcı profili olsa 100 çoktan olurdu. Spekülasyonla rulet oynar gibi yatırım yapan veya manipule eden güruhla 2021'de 30'u görse şaşırırım.

Amerikan borsası ile ilgili yorumlarınıza katılıyorum. BİST'ten komple çıkarak amerikan borsasına küçük bir giriş yaptım. Bir daha BİST'e ne bakarım ne uğrarım...
    ABD borsalari ile ilgili pek yorum degil gerci, daha cok tv kanallarinda gordugum izledigim hava.

2008 krizinden ciktigimiz donemde gordugum Hyper a benzer bir hava.

2008 deki krizden cok daha suratli bir duzelme ile, 2021 yilinin hisse senetleri yili olacagi ifadeleri, bir grup analyste ait.

Bana ait kisisel bir beklenti olsa, bu ifadeyi sahsen ben cesaret edip yazmazdim.

Izlenim diyelim.

Asiri risk alma istahi, izlenimi.

Bu kadar dikkatle kaleme almamin nedeni, bu adamlar, bu tur iddiali ifadeleri pek sık kullanmazlar.

Taniyanlar bilir, POLTK 14 lirayken, bu hisse 45 TL. olur dedigimde, bu sahsima ait calismanin bir urunuydu, bu degil.

O zamanlar, tabiki gelen tepki, hea hea olur..! , cok uctun Hocam gibi tepkilerdi, Cevdet 60 hatirlar.

Bu tepki de aslinda dogruydu, cunku cogunluk, iskembeden attigi icin, yatirimci bu tur tahminlere cogu zaman, boyle tepki veriyor.

POLTK simdilerde 310 TL. mi ne..

Sayfa 191/391 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •