Sayfa 390/391 İlkİlk ... 290340380388389390391 SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Hisse geri alımı yapması işe yaramaz bir hamle oldu.
    (Şirketlerin hisse alımı yapmasına karşıyım zaten)
    Temettü dagıtmaması da ayrı bir hata.
    Arçelik e yabancı ortak lazım.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hisse geri alımı yapması işe yaramaz bir hamle oldu.
    (Şirketlerin hisse alımı yapmasına karşıyım zaten)
    Temettü dagıtmaması da ayrı bir hata.
    Arçelik e yabancı ortak lazım.
    Ytd
    Yukarıdaki yorumu aeçelik için yazdım.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    KAP HABERİ
    08.02.2024 tarihli özel durum açıklamamızda, CMA'nın görevlendirdiği bağımsız panel tarafından yapılan analizler sonucunda Whirlpool Corporation ve Arçelik arasında kurulacak ortaklığın, rekabeti zedeleyici bir etkisi olmayacağı yönünde ön değerlendirme yapıldığı; nihai raporun ise 26 Mart 2024'e kadar yayımlanmasının beklendiği belirtilmişti. CMA tarafından yapılan 07.03.2024 tarihli açıklamada nihai kararın alınarak işlemler için tam onay verildiği belirtilmiştir. Bu kapsamda kapanışın Nisan ayının başında tamamlanması beklenmektedir.

Arçeliğin whirlpool ortaklığının koç holding bünyesine katkısı çok büyük olacak
    Her şartta gerek koç holding ve gerekse bağlı şirket hisseleri sağlam mali yapısı ile en beğendiğim hisseler kategorisinde bulunuyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Yukarıdaki yorumu aeçelik için yazdım.
    Ytd
    Arçeliğin glabol çapta yeni yatırımlarını göz önüne alınca bu sene temettü dağıtmamasını normal karşılıyorum. Mısır fabrikası ve Whirlpool ortaklığı koç holdinge büyük güç katacak. Saygılar
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Arçeliğin glabol çapta yeni yatırımlarını göz önüne alınca bu sene temettü dağıtmamasını normal karşılıyorum. Mısır fabrikası ve Whirlpool ortaklığı koç holdinge büyük güç katacak. Saygılar
    Katılıyorum.
    Ancak ciroda kar payı bu sektörde düşük oldugu için hem rekabeti hızlı olan hem de ar ge si hem de müşteri memnuniyeti zor olan bu sektörde yabancı ortak bu yapılan yatırımlar katlayarak katkı suncaktır.
    Gerek otokar gerek arçelik gerek tüpraş gerekse de yapı kredi de yabancı ortak lazım.
    Büyümeti daha kolaylaştıracaktır.
    Syg ytd

6. KCHOL 72,3 milyar TL kar açıkladı.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1259300

7. Blancoyu nasil görüyorsunuz pazartesi nasil açılır yorum yapacak arkadaşlara şimdiden tessekurler

8. Bilanço artık dikiz aynasından görebileceğiniz bir görüntü olarak geldi geçti.
    2024 için otomotiv, rafinaj, beyaz eşya ve bankacılık alanlarında nasıl bir süreç etkili olacak ona bakmak lazım.
    Aylık ekonomi dergilerinde gördüğüm kadarıyla otomotivde iç piyasada %30 daralma beklediklerini beyan etmiş sektör yöneticileri.
    Beyaz eşyada %5 daralma bekliyormuş Arçeli Ceo'su Bulgurlu
    Bankacılık sektörü enflasyona yakın seviyede, %30-35 civarı öz sermaye karlılığı bekliyormuş.
    Rafineride 2024 yatırım ve bakım-onarım yılı olacak açıklamalara göre...

Sayfa 390/391 İlkİlk ... 290340380388389390391 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •