Sayfa 160/391 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Kimse kusura bakmasın !! Deveyi diken , vatandaşı .... ..... yakışır

2. Daha neler..!

Dostum Koç'lardan bahsediyorsun...
    Hissenin değerini düşürüp KY ların tamamını sırtından atmadan bir girişimleri olmaz...
    Aksine bugün yabancı deseki biz mal alacağız durun önce ben olumsuz bir kaç haber gondereyim KAP 'a...KY lar dökülsün siz daha ucuza alın sevgili ebedi dostlarım derler...
    Huzur bu hayatta da, mezarda da önemli...Faniliklerini zaman zaman hatırlatanlar oluyor bir şekilde ve inşallah olmaya devam edecek...
    YTDeğildir.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Kasasındaki paranın 10 da biriyle hisse alsa yabancıdaki hisselerin hepsini alır...

3. Biraz konu dışı olacak ama Hazinenin USD %6,25 den borçlanmasına ne diyorsunuz. Yabancı para borç çevirme veya yeni yatırımlar için borçlanma bir hayli yüksek gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Biraz konu dışı olacak ama Hazinenin USD %6,25 den borçlanmasına ne diyorsunuz. Yabancı para borç çevirme veya yeni yatırımlar için borçlanma bir hayli yüksek gibi.
    Hazine tefecinin eline düşmüş gibi. %6,25 dolar borçlanması olur mu? Dünyada faizlerin sıfır olduğu bir ortamda!

DAMAT İSTİFA.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Dostum Koç'lardan bahsediyorsun...
    Hissenin değerini düşürüp KY ların tamamını sırtından atmadan bir girişimleri olmaz...
    Aksine bugün yabancı deseki biz mal alacağız durun önce ben olumsuz bir kaç haber gondereyim KAP 'a...KY lar dökülsün siz daha ucuza alın sevgili ebedi dostlarım derler...
    Huzur bu hayatta da, mezarda da önemli...Faniliklerini zaman zaman hatırlatanlar oluyor bir şekilde ve inşallah olmaya devam edecek...
    YTDeğildir.
    Sanırım Koç'ları Sabancı'lar ile karıştırdın.

Warren Buffet ne demiş ?

“Eğer bir hisse senedini 10 yıl boyunca elinizde tutmayı düşünmüyorsunuz, onu 10 dakika için bile elinizde bulundurmayı düşünmeyin.â€

6.  Alıntı Originally Posted by lipsos Yazıyı Oku
    Sanırım Koç'ları Sabancı'lar ile karıştırdın.

Warren Buffet ne demiş ?

“Eğer bir hisse senedini 10 yıl boyunca elinizde tutmayı düşünmüyorsunuz, onu 10 dakika için bile elinizde bulundurmayı düşünmeyin.â€
    Enflasyon bu kadar yuksek olunca, bu sistem sadece al-sat'ci uretir.

Tinaz Buffet..

7. Tacirler sen nerden çıktın şimdi !! 14,35 gibi gap var. Bari oralar alt sınır olsun

8. Göstere göstere deval yedik!!! Bravo !!! Neydi ? Dolara bakmıyorduk demi!!

Sayfa 160/391 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •