Sayfa 131/391 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 3124 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bugun yarin artik bir %3-4 yukari yapip tepki vermeli
    Bugünde piyasalarda nispeten olumlu hava var. Bugün tepki gelse iyi olur

Koc Sabancı ile genelde korele bir seyir izler son gunlerde onunla da bu korelasyonu kopardı negatif yonde.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bugünde piyasalarda nispeten olumlu hava var. Bugün tepki gelse iyi olur
    Bugün satıcı kim var?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bugün satıcı kim var?
    Deniz- ak ve merri. Finans şimdilik ortada yok

Assolist daha ortada yok en son sahneye cıkmasın da ?Her gun aynı muzik calmasın yeter.YTD

6. Bugün 14,00 üstü kapanış güzel olur. Dünkü düşüş barını geri almış oluruz. Sonra o 70 kade melik düşüşü geri almak var. Onada babalar karar verir

7.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Assolist daha ortada yok en son sahneye cıkmasın da ?Her gun aynı muzik calmasın yeter.YTD
    KCHOL : 13,88-13,89 TL %0,6 artıda

ilk 5 dakikada satışlar geliyordu. Bu sefer de geldi ama alıma geçtiler. 13,84 ve 13,86 da bir çarpışma oldu ama alıcılar daha kuvvetli geldi.
    Bugün iyi duruyor.
    Ama sahol tekrar eksiye geçmesi iyi olmamış.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

8. hadi bende arcelık tofas fılan vardı bır suredır, bır de halt ettık bunu aldık da... bır de ıstırakler gıttı holdıng gerı kaldı barı bunu alayım dıye gırenler vardır kagıda... onlar ne kufretmıstır su bır haftada...

bu arada jeton koselıymıs, gec dustu bende... dun kentuf dıyordu ben olmaz dedıydım ama sımdı hatırladım bak, gecen hafta suna kırac vefat etmıstı. Ondan kalan bazı hısselerı fıyata mıyata bakmadan satıp cıkan bazı akrabalar olmus olabılır mı dıye dusundum.

Yıllarca tasıdıgı hısseyı bu fıyattan kımse satmaz belkı ama bır yerden mıras gelırse malıyet sıfır, fıyata mıyata bakmadan aracı kuruma sat bunları dolara gec demıs olabılır belkı bırılerı...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 131/391 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •