Special Days Image
Sayfa 82/391 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 649 - 656 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Ford, Tofaş ve Türk Traktörden güzel bilançolar gelmiş. Yarın bu uyuzda ne yapacaklar bakalım.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

2. Herkes düşüncesinde özgür tabi ama Türkiye şu anki verilerle en fazla doğrudan yatırım çekecek ülke durumunda...

Tek sıkıntımız var, Haçlı zihniyeti devam ediyor... Amerika Avrupa gibi değil tabi... Onlarda para her şeyin üstünde gelir...

Koç Holding CEO'su pandemide Türkiye çok avntajlı ve sonrasında tedarik zincirinde önemli rol oynayabilir diyordu...

Amerika ile en sıkı fıkı olan sermaye grubu koç grubu ve bu laf boşuna söylenmedi tahminim...

Son 15 gündür bütün iştirakleri prim yaparken, Koç Holding üzerinde de ciddi bir baskı vardı...

Buradan peş peşe ortak yatırım haberleri gelirse hiç şaşırmam...

Arçelik'in elindeki NASD** vari şirketi de boşuna almadılar pandeminin göbeğinde...

Bakalım göreceğiz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Yukarıdaki yazıyı başka bir topikte yazdım ve yeterince mal toplayamayan birileri fena halde bozuldu sanırım.

Bir şey daha söyleyeyim. Koç Holding'in hisseleri borsada işlem gören iştiraklerinin piyasa değerinden koç holdinge düşen kısmı borsa fiyatıyla oranlayın.

Şu anda, bu yılın en düşük düzeyinde işlem gördüğünü ve 1 ay öncesine göre % 8 iskontoya uğradığını göreceksiniz.

Buna net aktif değer deniyor.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Oturun hesaplayın, elinizdeki malınıza değer biçin.

4. Bu hisse üzerindeki baskının nedeni bir müddet sonra ortaya çıkacaktır.

5. Bu gün de boş durmadılar, tezimizi çürütmek için iştiraklere bastılar...
    Zaten o işi yapmasalardı borsa % 2 yukarı yapmıştı.
    Vardır bir bildikleri...

2008-09 a benzemeye başladı grafiği aman dikkat...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

7.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Herkes düşüncesinde özgür tabi ama Türkiye şu anki verilerle en fazla doğrudan yatırım çekecek ülke durumunda...
    Sesli güldüm

Dolar 7,30'a dayanmış elinde mızrak kıçında yaprak gezen Papua Yeni Ginelilerin parası bile 2 lira ediyor.

Mesajın saatine baktığımda alkollü olabileceğin aklıma geliyor. Aksi takdirde zihinsel bir engelden şüphelenmek gerekiyor.

8. Daha önce satmıştım.
    Düşsede alsam diyordum. Şükür tekrar aldım.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 82/391 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •