Sayfa 105/391 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 833 - 840 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

amerikada da ikili dip yapmis durumda ! mantık dışı bir piyasa değeri ile islem görüyor (hakikaten akilla mantikla izah edilemez)

9.51 usd ile kapatmis (14.36'ya tekabul ediyor) ama bizdeki kur oynakligi bizi yaniltir
    Dolar bazında yarı fiyattan işlem görüyor desenize.

2. Sn. Hayek

Adamlar deli gibi satıyor. Hakikaten böyle bir şey görmedim. Koç Holding sat, arçlk- tofaş al gibi pair trade ettiklerinide düşünmüyorum. Garanti ve Akbank daki gibi satıp, miktir olup gidiyorlar sanki. Bir başka holding Sabancı da aynı durumda. O da rezil fiyatlarda işlem görüyor. Hele bankalar , offf ki ne offf.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Sn. Hayek

Adamlar deli gibi satıyor. Hakikaten böyle bir şey görmedim. Koç Holding sat, arçlk- tofaş al gibi pair trade ettiklerinide düşünmüyorum. Garanti ve Akbank daki gibi satıp, miktir olup gidiyorlar sanki. Bir başka holding Sabancı da aynı durumda. O da rezil fiyatlarda işlem görüyor. Hele bankalar , offf ki ne offf.
    sabanci ile koç kiyaslanamaz bence

hatta koc holdingin Turkiye'de kiyaslayabilecegimiz bir sirket yok

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Katılıyorum.
    Koç gurubuTürkiye’nin GSMH sının belli bir oranını sağlıyor diye okumuştum.

Koç sabırlı olana kolay kolay zarar ettirmez bana göre. Ama bu yabancı fonların BİST 30 hisselerindeki satış beni bazen endişelendirmiyor değil.
    Akp lisi de dahil olmak üzere kimse yerli ve milli paraya güvenmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Zaten piyasa öyle fiyatlıyor😂. Şimdi baktımda Sahol 2,1 milyar dolara düşmüş. Arçelik ile aynı fiyatta 😂😂

Sabancı Holding= Arçelik= 2,1 milyar usd

6. Otomotiv tarafındaki düşüşe rağmen son 6 aylık bilançoda , ülkenin toplam ihracatının %9 unu yapıyormuş şirket.

7.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Otomotiv tarafındaki düşüşe rağmen son 6 aylık bilançoda , ülkenin toplam ihracatının %9 unu yapıyormuş şirket.
    Benim aklımda da %10 ‘a yakın bir rakam vardı. Yanlış bilgi vermeyeyim diye oranı yazmadım.

8. En azından şirketin özelinde bir durum olmadığını biliyoruz. Yabancı fonlar bist30 da ne varsa satıyor. Holding in iştirakları bu kadar satış yemedi. Arçelik- froto- tat- tofaş- ttrak tl zirvelerine yakın işlem görüyor.

Sayfa 105/391 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •