Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 15 madde; 9 - 15 arası.

Konu: 35 bin TL - 40 bin TL fiyat aralığındaki mantıklı 2.El otomobiller ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,009
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    özellikle km si yüksek olanlar da daha fazla dikkat
    km si az olan 40000 bulunurmu zor
    Diesel'de 40 bin'de olsa şirket arabası almamak lazım, tanıdıktan bulunursa veya nasıl kullanıldığı bilinirse ne ala ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    özellikle km si yüksek olanlar da daha fazla dikkat
    km si az olan 40000-tl bulunurmu zor
    bu nedenle dizel sevdasından vazgeçiş o para aralığında
    dacia dışında lpg li bir araç alınabilir
    uyarı için teşekkürler dostlar, reno acente bayisinde buldum bir sandero stepway, sizin uyarılarınızıda dikkate alarak 2.el dizellerdeki pompa ve enjektör sıkıntılarından bahsettim çünki yıllardır dizel ticari kullanıyorum ve pompa enjektör arızlarına binlerce lira harcadım biliyorum sıkıntıyı

işte bu yüzden 50 binlirayı zorlayıp bir benzinli reno capture buldum ama koray beyin dci motorlara değinmesiyle belki garantili bir 2.el dizel otomobil sahibi olabilirim diye düşündüm capturden vazgeçtik

reno yetkilisi ile araca bindik dün, kullandım ,motorun sesi bile duyulmuyor diyebilirim çıtır çıtır saat gibi bir dizel, yolda yürüyen aksamda şaside sallantı titreme yok çok sessiz rahat bir araç, 38 bin km yapmış sigara içilmemiş,

yalnız bazı vuruklar değişimler var kaportada, ama ustalıkla halledilmiş takla yok motor bölümünde hasar yok, zaten bu yüzden 41 binliraya malolacak yani fiyat bu yüzden uygun, araç henüz 2 yaşında ve navigasyonlu full model.

biz 2.el değer kaybı hesabı yapmadık artık, yani eşimle birlikte şehir içinde yada hafta sonu kullanacağız bu nedenle öncelikli hedefimizi aracın motor aksamının bize sıkıntı yaşatmaması,

2.el için ücretsiz onarım ve parça garantisi verdiler sertifikası var tüm kontrollerden geçmiş içiniz rahat olsun dediler ve bugün kararımızı verdik yarın inş.gidip alacağız banka onayını bekledik bugün, 24 ay vadeyle aldık bizi yormayacak iyi olacak bu şekilde

çok teşekkür ediyorum dostlarım içim rahat, özellikle son anda koray beyin paylaşımıyla binek otoda dizele dönüş yaptım diyebilirim, daciadaki dizel reno imalatı ve mercedesin ticarilerinde de aynı motorun farklı beygir gücü kullanılıyormuş

saygılar çok teşekkürler
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

Dizelse palyo
    Benzinliyse megan
    Tupluyse altea eski kasa

4. teşekkür ederim.

auris ğüzel,geniş ve çok saglamdır
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Arkadaşlar fikirlerinizi sorayım dedim 40 bin lira bütce dizel otomatik bulmak mümkünmü manuelde tercih edebilirim bu arada nette özellikle bu araç dikkatimi çekti bu konuda düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum Rover 75 1.8 turbo

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaşlar fikirlerinizi sorayım dedim 40 bin lira bütce dizel otomatik bulmak mümkünmü manuelde tercih edebilirim bu arada nette özellikle bu araç dikkatimi çekti bu konuda düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum Rover 75 1.8 turbo
    Satılık dizel otomatik suv aracım var satılık son fiyat 40.000 tl.
    Özelden görüşebiliriz.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •