Sayfa 94/94 İlkİlk ... 4484929394
Arama sonucu : 746 madde; 745 - 746 arası.

Konu: ADANA - Adana Çimento A

1. Onay surecinin fazla uzun surecegini zannetmiyorum, nihayetinde 30.09 finansallari belli ve birlesme belli bir mantik cercevesinde ilerliyor, Kurul'un bu noktada degerlendirmesi "yöntem" odaginda olacaktir, fazla uzatmanin bir anlami yok, zira arkasindan bugun pek gundemde olmayan temettu odemeleri gelecek, ki bu da ongorulebilir bir durum.

Diger yandan olagan sartlar altinda bu boyutta bir birlesme Kurul icin de surpriz olmaz diye dusunuyorum, yani yontem ve birlesme usul esaslari muhtemelen bellidir, Kurul'un fikrinin alinmasi muhtemeldir, ki bu da mevcut surecin daha hizli degerlendirilmesi sonucunu dogurur.

Ayrilma hakki fiyatlari belli , 01 lot MARDIN icin de bu hak 5.44 TL ise, onaylanma akabinde bize 1.9383 ile carpmak duser. Velhasil surecin uzun olmasi icin kabul edilebilir bir gerekce goremiyorum ben.

Onay zamani kadar yeni sirlerin temetru politikasini merak ediyorum ben, ama once SPK onayi gelsin hayirlisi ile. Ytd

2. Bu noktada sadece endeksin son yukselisinden biraz daha faydalanabilirmiydik diye dusunulebilir bence ama onu da OYAK in "ayrilma hakki ve ayrilmama durumunda 5.44 TL olarak garanti ettigi MARDIN ustunden ederini dusunerek HUZUR HAKKI na sayabiliriz🙂

Sayfa 94/94 İlkİlk ... 4484929394

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •