Sayfa 102/104 İlkİlk ... 25292100101102103104 SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 809 - 816 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Böyle günlerde geri alım yapmıyorsan hangi gün yapacan.hikaye hikâye hikâye.....

C21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En sevdiklerinden çıksın İnşaallah. Bu kadar baskı ve rezaletin hesabını sormayanlardan, manüplasyona sessiz kalanlardan ve güvenerek yatırdığımız paramızı hiç edenlerin en sevdiklerinden çıksın. Benim ahımı alanın başı bunlardan kurtulamaz. Tecrübe ile sabittir. sonra beni suçlamasın " ben ne ettim " desin.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. 35 bin sonra 30 bin geri alım ve aldıkları mal da hep aktan ulan ne dolandırıcı herifsiniz be
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Uzajk ara gorgudum en berbat yatırımcı ilişkilerine sahip kurum 4 tane mail attım hicbirine cevap yok.adam yazmıs 300 k mal 27.5 ortalama artık bu işin kesinlikle danışıklı dovus oldugunu dusunuyorum madem alcan alsana ,yalan dolan
    bu arada anhytda da manipulasyon yapılıyor orası da allahlık
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. Haydi utanma utanma! Dip yap. Sana da bu yakışır.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

7. Bugun de 27 k geri alim hadi ordan be
    @borsavizyon

8. AgesA yatırımcı ilişkilerinin başındaki direktor Tugrul Beyle gorustum.Beyefendi bir insan .Geri alım yaptıgınız rakam komik dedim .Kendisi bana desteklere mal yazdıklarını soyledi ve aynı zamanda geri alımdan itibaren endekse gore yuzde 10 daha iyi performans gostermiş şirket fiyatı onu soyledi.
    Rakam çok buyuk kendilerine sembolikde olsa bir iş gununde 300 400 bin lot alsalar bi daha fiyat aşagı gelmez serseri lotları toplarsınız dedim ama pek sıcak bakmadı.Benim izlenimim fiyatı yukarı alma gibi bir dertleri yok.
    Telefon numarasını veriyorum durumdan şikayetçi olan yılbaşından beri yuzde 32 dusmus 5.98 fklı şirket için bence derdinizi anlatın ne kadar çok şikayet o kadar bir şeyleri tetikleyebilir.
    02166351770 hissedarlar mutlaka hakkını aramalı.
    18inden beri iş den 410 bin lot mal geldi halen devam ediyor dedigim bu ,bu llotlar alınmalıydı
    @borsavizyon

Sayfa 102/104 İlkİlk ... 25292100101102103104 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •