Sayfa 35/104 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 273 - 280 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Özellikle ilgilendiğim şirketlerle ilgili birşeyler okuyup bilgi edinmeyi çok severim ama bu ara hangi şirkete ortak olsam sayfası bomboş maşallah.. Enerjisa yılda bir sayfa gitmez, akgrt oyleydi bu ara biraz toparladı.. bu zaten malum.. tavhl , Ereğli tenha .. bıraz Tüpraş kalabalık onda da prim yok😁. sayfa yoğunluğu ile bir ters indikatör oluştursam iş yapacak sanki

18 gündür 2021 yılına girmişiz ama 18 gündür hiç kimse burda yorum yapmamış �� , yoksa tek küçük yatırımcı bu hissede ben mi kalmışım acaba

Yazdıklarım AL-SAT-TUT ve YATIRIM tavsiyesi değildir.

aylık takas

6. Size bu fiyatlardan mal yok. Benim malımın değeri 23 TL. Derdiniz dışarıdaki 700 bin blok mal. Ama buralardan alma şansınız yok. Farklı kurumlardan işlem var görüntüsü artık bayatladı. Bu borsayı sadece siz bilmiyorsunuz. Takaslar cep to cep. İşlemler kendi üzerinize. Geriye dönük alınan malların maliyeti son 1 ayın 19400. Yemezler usta. Adam gibi yapın. Bak o zaman ne mallar gelir. Haydi klın sağlıcakla. Temettüyü de bekleriz gerekirse. 2. Nci dilim temettüyüde. Benim acelem yok. Para peşin. Yatırdık parasını tutuyoruz. Uğurlar ola. Size dar gelen bana bol gelir. Byyy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    hayırılı olsun şirket satılmış yani diğer ortak payları
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hayırılı olsun şirket satılmış yani diğer ortak payları
    Sigorta ya ilgi artti

Sayfa 35/104 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •