Special Days Image
Sayfa 60/104 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 473 - 480 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Akşama kadar yüzde 6-8 git gel son 10 dk verdiğini geri al değişik bir tahtacisi var.

2. AGESA yı ve diğer hangi hisse olursa olsun BANK-OFF AMERİCA satıyorsa o gün alacaksın. Ertesi gün sattıklarını yerine koyarken de satacaksın. Dikkat ediyorum ve gördüğüm o dur ki, BANK-OFF başka aracı kurumların taşeronu gibi çalışıyor. Bazen alan satan yok ama BANK-OFF diğer anlaştığı aracı kurumla bir cepten diğerine virmanla tahtayı aşağı çekiyor ya da fiyatı sabit tutuyor.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

3. 2023 ilk çeyrek karının cok cok iyi geleceğini düşünüyorum...bu fiyatlar mazide kalacak gibi

4.  Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    AGESA yı ve diğer hangi hisse olursa olsun BANK-OFF AMERİCA satıyorsa o gün alacaksın. Ertesi gün sattıklarını yerine koyarken de satacaksın. Dikkat ediyorum ve gördüğüm o dur ki, BANK-OFF başka aracı kurumların taşeronu gibi çalışıyor. Bazen alan satan yok ama BANK-OFF diğer anlaştığı aracı kurumla bir cepten diğerine virmanla tahtayı aşağı çekiyor ya da fiyatı sabit tutuyor.
    BANK-OFF artık deşifre oldu. Tahtaya alıcı gelince alıma döndü. Lotları yığdıkça aradan kaçırdıkları için pişmanlık duymaya başladı. Ortam gittikçe kızışıyor.

5. En cok büyüme finans ve sigorta sektörleri oldu... 2023 de adından epey söz ettirecek gibi duruyor.. İlk çeyreği dört gözle bekliyorum... Tahmini kar beklentim var ama yazarsam afaki kacacak gibi.... Şu citideki lotlar da keske bitse.. Yıllardır acayip baskıladılar hisseyi... Docedeki mallar bitince nasılda saldırdılar..

6. HSBC neden satar acaba? Şu an 419 bin ekside...

7.  Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    HSBC neden satar acaba? Şu an 419 bin ekside...
    Ortak citideki mallarda azalmaya başladı, eger citide bir defolup giderse agesayı kimse tutamaz diye düşünüyorum... Yıllardır yabancılar iyi baskıladı agesayı, yılların acısını cıkartıcaz inşallah, 13 TL den beri bekliyorum, satmaya gönlüm el vermiyor.... 2023 için yıllık kar hedefim en az 2.500.000.000 TL sermayesinin kac katı hesap edemedim... Zorlu günleri geride bıraktığımızı düşünüyorum, bundan sonra kallavi temettülere de hazırlıklı olalım bence... Ytd

8. Ayrıca şu yabancılara 500 bin doları bese yatırıldıgında vatandaşlık hakkı verilmesi resmi gazetede daha yayınlanmadı... Bu bile başlı başına bir hikayedir... Agesa ceosu bu olayı dört gözle beklediklerini söylemişti

Sayfa 60/104 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •