Sayfa 75/104 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 593 - 600 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Dostum 2 milyar kar getirsin temettü vermesin boşver.... Yedek akceye atsınlar ilerde yüksek bedelsiz ile acısını cıkartırız

2.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Dostum 2 milyar kar getirsin temettü vermesin boşver.... Yedek akceye atsınlar ilerde yüksek bedelsiz ile acısını cıkartırız
    Sizinle yıllar önce crdfa hissesindede yollarımız kesişmişti ordada isabetli tahminleriniz olmuştu. Burdada 2 milyar civarı beklentinizinde gerçekleşecegini düşünüyorum. Böyle bir Kârın önünde hiçkimse duramaz. Umarım ilk çeyrek beklentilerimiz gerçekleşir. O vakit tekkeyi beklemeye devam sevgili twilight. Sağlıklı bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    twilight1517 hocam bu cuma kaç kişi katıldı paylaşım yapmadınız
    Dostum bu hafta Bi değişim yok o yüzden yapmadım....diğer emeklilik şirketlerinde de bir değişim yoktu... Haftaya cuma bakalım ne olacak... Ayrıca benim tanıdığım bir kaç kişi agesa beste ve her ay 20 bin lira yatırıyorlar...agesa beste maddi durumu iyi olanlar var desek yanlış olmaz... Türkiye sigorta ve Anadolu Hayatta ise yatırılan prim daha azdır...

4.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    bugün yatırımcı ilişkiler agesa aradım çok kibar bir arkadaş şirket fiyatının düşüklüğünün farkındayız genel kurulda hisse geri alımı görüşülecek bilanço anlamında önümüzdeki dönem bir sıkıntı yok sabredin dedi kısa zamanda hak ettiği yerlere geleceğini düşündügünü söyledi arkadaş
    Çok ilginç olan.
    Şirket iyi niyetini belli ettiği halde ve
    haber her an gelebilecekken bu tahta yapıcı hala hisse çalma peşinde.

Bu gelişmeden habersiz olacağını sanmıyorum

Eğer haberi yoksa, şirketten tokatı yediği anda yüzünü görmek isterdim

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Çok ilginç olan.
    Şirket iyi niyetini belli ettiği halde ve
    haber her an gelebilecekken bu tahta yapıcı hala hisse çalma peşinde.

Bu gelişmeden habersiz olacağını sanmıyorum

Eğer haberi yoksa, şirketten tokatı yediği anda yüzünü görmek isterdim
    Dostum sende ara, ben aradım az once fiyatın cok düşük oldugunu kabul ediyor, finansal yonde güçlü olmaya devam edeceklerini soylüyor, hisse geri alım konusunda ise cok talep aldıklarını bunu da gündemimize aldıgını genel kurulda görüşüleceğini filan soyledi... Ki yonetşm kurulunda bile alınabilir...

Koskoca agesa 300 milyon geri alım yapabilir fiyatı düşük bulduğumuzdan diye kapa haber yollayabilir dediğimde cok haklısınız 300 milyon agesa için hiç bir şey dedi...

Herkes ararsa bir sonuc elde ederiz ama bir kac kişi ararsa da sadece havada kalır...

6.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Dostum sende ara, ben aradım az once fiyatın cok düşük oldugunu kabul ediyor, finansal yonde güçlü olmaya devam edeceklerini soylüyor, hisse geri alım konusunda ise cok talep aldıklarını bunu da gündemimize aldıgını genel kurulda görüşüleceğini filan soyledi... Ki yonetşm kurulunda bile alınabilir...

Koskoca agesa 300 milyon geri alım yapabilir fiyatı düşük bulduğumuzdan diye kapa haber yollayabilir dediğimde cok haklısınız 300 milyon agesa için hiç bir şey dedi...

Herkes ararsa bir sonuc elde ederiz ama bir kac kişi ararsa da sadece havada kalır...
    Cevap geldi zaten.
    Siz de yazdiniz buraya
    Şöyle bir hesap yapalım
    10 milyon $ lık geri alım açıklasa . Halka açık kısmın %20 sini alabiliyor.
    Yönettiği 4 milyar $ lık fonlardan 10 milyon fon ayırsa %40 eder.
    Bir de sabancı holding ayağı var
    Belki onlarda bir el atar.
    Yaklaşık 10 yıl önce 750 milyon $ a halka arz edilmiş şirketi 250 milyon $ alabiliyorlar
    Bugüne kadar geri alım açıklamamaları hataydı zaten

7.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Cevap geldi zaten.
    Siz de yazdiniz buraya
    Şöyle bir hesap yapalım
    10 milyon $ lık geri alım açıklasa . Halka açık kısmın %20 sini alabiliyor.
    Yönettiği 4 milyar $ lık fonlardan 10 milyon fon ayırsa %40 eder.
    Bir de sabancı holding ayağı var
    Belki onlarda bir el atar.
    Yaklaşık 10 yıl önce 750 milyon $ a halka arz edilmiş şirketi 250 milyon $ alabiliyorlar
    Bugüne kadar geri alım açıklamamaları hataydı zaten
    endekse göre 40 tl üzeri olmalıydı ama hala endeks zoruna gidiyor ayrılması lazım endeksten

8. Kendimi dolandırılmış olarak hissesiyorum

Sayfa 75/104 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •