Sayfa 77/104 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 828 madde; 609 - 616 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Biraz daha zorlasak, tum halka acik lotlar toplanacak burada ortaklar
    Sevindim sizin adiniza. Guzel kazanciniz olacak eminim. Biraz zamana ihtiyacimiz var.

2.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Sayın borsavizyon

Bende de o civarda var
    Aslında gördüğüm kadarı ile yabancılar satmış yerliler almış.

Ama şirketin sessiz kalması çok garip.

10000 lotla %-2 düşüyor ..
    Hintlinin mallar inince mal dagildi onlari geri alma pesindeler benim gordugum
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Biraz daha zorlasak, tum halka acik lotlar toplanacak burada ortaklar
    Sevindim sizin adiniza. Guzel kazanciniz olacak eminim. Biraz zamana ihtiyacimiz var.
    Bireysel emeklilikre 4 milyar $ fon yönetiyoruz
    Hayat sigortasınin önü açık.
    Bireysel emeklilikte kardan pay almıyoruz
    Yönetilen tüm fondan %1.5-2 komisyon alınıyor .

Yılda 80-100 milyon $ kar etsek. %50 dagitsa bana yeter..

2 sene önce bu sirkete para yatiran yeni ortak neredeyse %40 daha fazla odedi dolar bazında.

Agesa yönetimi %5 geri alsa bu fiyatlardan.. çok güzel olur.

4.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Hintlinin mallar inince mal dagildi onlari geri alma pesindeler benim gordugum
    son 3 aylık takasta yabancı satışı yok daha önce oldu 3 ay önceki fiyat 40 ile 45 arası hatta hisse satılmadan buraya düştü desek yeridir. Yabancı city ve doutchedeki hisselerin yerli olduğunu düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    son 3 aylık takasta yabancı satışı yok daha önce oldu 3 ay önceki fiyat 40 ile 45 arası hatta hisse satılmadan buraya düştü desek yeridir. Yabancı city ve doutchedeki hisselerin yerli olduğunu düşünüyorum
    deutsche uzerinden hintli fon 10 milyon lot mal boşalltı oncesinde ben de o boşaltırken almaya başladım
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. bu arada tahtada 31 ve katları gorurseniz o alışlar bana ait sinyal yolluyorum
    deniz yapı kredi ve ziraat ve garanti uzerinden
    @borsavizyon

7. Lafonten masalları bist olmuş 536 bin bu nerde hepsi hikaye birtek bundamı ky var

8.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    Lafonten masalları bist olmuş 536 bin bu nerde hepsi hikaye birtek bundamı ky var
    temel herşeydir kazansınlar kazancaklarını diger kagıtlardan
    2 liradan logo alıp 70 e satan
    3 liradan arena alıp 30 a satan adamım ben .oldukça rahatım bistin en saglam temelli ve hikayesi olan şirket bu bence ederi 6 euro/hisse basi
    @borsavizyon

Sayfa 77/104 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •