Sayfa 81/104 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 828 madde; 641 - 648 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Sabancı iştiraki degilmi al birini vur ötekine. Bistte işlem gören bütün şirket hisseleri aynı. Şirket sahiplerinin kendileri hırsız SA böyle yerlerde zaman kaybetmemek lazım. Şu fiyattan bile bu endexte bu bilançoyla baskı yapmasına izin veriyor vizyonsuz yönetim ve şirket sahipleri. Tamamen organize işler olduğunu düşünüyorum. Şirketin sahibi hırsızSA kapı kilit tutmaz.. vesselam!!!

2. Senin tahtanı yapanında, sana müsade edip yol verenlerinde 100 binkere aq.. karakterinizi s2yim nerde SA iştiraki var hepsi aynı bk..

3.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    1 kisi tahminde bulunmus analistlerden. Asagidaki gibi beklentiler:

https://eksiup.com/p/uh624302zhve
    Hocam YKB anhyt için 2025 yılında 1590 milyar kar bekliyoruz diye tahmin etmiş, ama anhyt 2022 yılında 1300 milyar kar acıkladı... Daha 3 yıl var anhyt bu 3 yılda sadece 300 milyon mu karını artıracak...

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Hocam YKB anhyt için 2025 yılında 1590 milyar kar bekliyoruz diye tahmin etmiş, ama anhyt 2022 yılında 1300 milyar kar acıkladı... Daha 3 yıl var anhyt bu 3 yılda sadece 300 milyon mu karını artıracak...
    Maalesef TUrkiye'de sirketler gelecek yilalra ait ongorulerini seffaf bir sekilde paylasmadigi icin, bir de analistlerin pazar analizi yapmaktan cok operasyonel islerle daha cok ilgilendikleri icin, tahminlerin gelecek yil icin bile tutturulmasi cok zor oluyor. ustune bir de bizde siyasi ve jeopolitik riskler surekli degismekte.

onumuzdeki 2023 icin bile tahmin etmek zorken, 2025 yilini tahmin etmek hayli hayli zor.

Agesa'da temel hikaye:

- Cok iyi regule edilmis bir sektorde faaliyette yer almasi
    - Pazarin cok buyuyecek yerinin olmasi
    - Ageas gibi bir devin sermayesini koymasi
    - Gelecekte yaratilacak olan nakit akislarinin bugune indirgenmis haline gore oldukca iskontolu olmasi

Tekkeyi bekleyip, corbayi icecegiz.

5. Milletin fabrika ayarlarını bozdu insanın zoruna giden sağlam yatırım hissesi diye aldığı hissede endeks zirve fiyatındayken yüzde 50 zararda beklemek seni alana kadar taş alsaydim ne alırsam alsaydım en kötü yine bukadar zararım olmazdı demekten ali koyamıyor

6. Her şey adamların planladığı şekilde gidiyor endeks gidiyor gitmiyor nasılsa endeks satış yiyince tekrar aşağıya basacak nasıl bir pisliğin içine düştümk

7. Agesanın resmi YouTube hesabı reklam videosu var 6 milyon izlenen orda yorum yapmak daha etkili olur diye düşünüyorum prestij anlamında kayıp yaşamak hissemez ve mecburen oyuna girer

8.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    1 kisi tahminde bulunmus analistlerden. Asagidaki gibi beklentiler:

https://eksiup.com/p/uh624302zhve
    neye göre bu tahmin bizim beklentimiz 500 ile 600 milyon yalanmı oldu ilk çeyrek için zaten bi numara olduğu belliydi madem böyle bir kar gelecek neden fiyatlamıyor

Sayfa 81/104 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •