Sayfa 9/104 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 65 - 72 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. hisseyi takip ettim.Başladığı yere geri geldi.Buradan alınır mı? takip eden var mı.

Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    hisseyi takip ettim.Başladığı yere geri geldi.Buradan alınır mı? takip eden var mı.
    Iyi kar açıkladı ama satış yedi
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3. Bir aydır takibimde hisse, bugün dışında diğer günler hacim çok düşüktü. Spekin 13 altına salmayacağı kanısı oluşmuştu bende. Bugün kar satışı geldi. Hissede yabancı oranı iyi seviyede. Benim açımdan olumsuz görünen şey, kağıdın diğer sigorta şirketlerine nazaran pahalı olması. Yönü o yüzden kestiremiyorum. YTD

4. kar açıkladığında hisse niye düşer adam fırsat bulmuş ittirmiştir kazığı alırsanız ittirir gene uyanık olmayın fazla sigorta şirketi bunlar bunlarda üçkağat diz boyu akıllı olun

Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    kar açıkladığında hisse niye düşer adam fırsat bulmuş ittirmiştir kazığı alırsanız ittirir gene uyanık olmayın fazla sigorta şirketi bunlar bunlarda üçkağat diz boyu akıllı olun
    Ak ve yabancı satış için kullandı bu kârı

6. ufak ufak gene ittirir pzvenkler dikkat edin

Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    ufak ufak gene ittirir pzvenkler dikkat edin
    Dünkü ekip satışta hala

8. Avivasa Emeklilik (AVISA, Pozitif): Şirket'in Temmuz 2018 toplam prim üretimi bir önceki yılın aynı ayına göre %23,2 oranında artarak 44mn TL'ye yükselmiştir. Temmuz ayı prim üretimi ile birlikte Şirket'in Ocak - Temmuz 2018 dönemine ait prim üretimi bir önceki yılın aynı dönemine göre %23,4 oranında artarak 329mn TL'ye yükselmiştir.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 9/104 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •