Sayfa 88/104 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 697 - 704 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ulan agesa nasılsa yılda 1 fk yı 10-11 bandına getiriyorsun, bu sefer affetmicem satıp alttan almaya bakıcam... Sen ölü taklidi yapmaya devam et bakalım
    bi daha zor görür oraları zaten halka arz fiyatı 47 tl bölünmüş fiyatı 7.5 tl anhyat o zamanlar 2 ile 2.5 tl idi yani 1 agesa 3 anhyt fazla idi ayrıca hissede yabancı görünümlü pay yüzde 90 lardan yüzde 40 lara düştü 10 milyon üstü ky kitlenmiş durumda endeks gitti gitmedi endeks düşerken en önde düştü buralarda oyalandikça endeks düzeltmesinde 20 tl çok rahat düşer fk ve bilanço anlamında bankalar ve girişim şirketleri gyo şirketleri bedava gibi bizi kitlediler bize kitlediler

2. Kaynak bes egm

1600 kişi daha agesaya gelmiş...

3.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Kaynak bes egm

1600 kişi daha agesaya gelmiş...
    ne diyorsun sen kardeşim sokayım kişisine milletin a miktarlar sen hala polyanacilik peşindesin

4. yarın temettüler hesabımıza geçiyo ..
    iki yabancı fon seçim öncesi görüşmeler üzerine ülkeye geliyo bu hafta ..
    borsada ben şahsen ralli bekliyorum..
    çok karamsar olmamak lazım ...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    yarın temettüler hesabımıza geçiyo ..
    iki yabancı fon seçim öncesi görüşmeler üzerine ülkeye geliyo bu hafta ..
    borsada ben şahsen ralli bekliyorum..
    çok karamsar olmamak lazım ...ytd
    borsa ralli yapmış durumda 52 haftalık dip fiyatına göre hisseler 3 kat 4 kat yukarıda bu agesa denen zuriyetsiz yatırımcı düşmanı endekse göre şimdiye en kötü 60 tl olmalıydı bunun endeskle bir işi yok bunun bilanço ilede işi yok

6. 42.70 den maliyeti 37 çekebildim toplam paramın yüzde 50 si agesada 15 bin k ile diğer yüzde 50 si dolar 18 tl görmedikçe maliyet düşürmem bunlar güven vermiyor

7. İlk fırsatta tahtacinin kafasına vurup gidecem 90 bin TL'lik otomobil 600 bin 350 binlik daire oldu 3.5 milyon bu omurgasız yatırımcı düşmanı ne oldu 2020 den buyana bize ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler borsa uzun vade yatırım aracıdır ama bu sabancı için değil koç grubu şirketleri için geçerli bir durum zira sabancı şirketleri halka arz olurken zaten şirketin ederinin 10 kat pahalisina arz oluyor sonra temettü yok denecek kadar az kazandıkları parayı kendi yandaş reklam şirketlerine kendi yandaş vakıflara ve şirket çalışanlarına pirim yüksekmiş.olarak eritiyorlar bunlarda onur şeref anlamında hiç bir aidiyet duygusu yoktur

8. yılbaşından bu yana endeksten %34 daha aşağıda performans gösterdi, hisse düşük sermaye yüksek karlılık kapsamında ucuz gözüküyor, ancak borsada holding, mali, banka ve sigorta sektörü endeks bazında ucuz olmakla birlikte mevcut yerli bireysel yatırımcı nezdinde ilgi görmüyor, seçimden sonra yabancı girişi olursa endekse göre olan değer kaybını azaltabilir

Sayfa 88/104 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •