Sayfa 94/104 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 745 - 752 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Bugun olan ak islemleri bence deutsche
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. An itibarıyla işten 11k ile ortak olduk herkese mrb lar
    ytd deli saçmasıdır

3. Hisse performansı gelecek bilançonun iyimi kötümü belli edecek ayrıca şirket hisse geri alımına başlamışsa geldiği yere döner acil hisse geri alım kapları gelmeli isteseler 41.60 2 milyon hisse almadan sürerler sonrası 18 milyon hisse almasına gerek kalmaz artık hisse geri alım haberi geldi şimdi icraat gerekli

4. Anhyt ilk 2 ay 440 milyon prim acıklamıştı
    Bugün yolladıgı aylık prim tam 600 milyon acıkladı...bakalım agesa ne kadar yollayacak

5.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Anhyt ilk 2 ay 440 milyon prim acıklamıştı
    Bugün yolladıgı aylık prim tam 600 milyon acıkladı...bakalım agesa ne kadar yollayacak
    agesanın pirim üretimi hep fazla oluyordu anhyt göre

6. Anhyttakiler de ayni seref yoksunlugunda 2 dolarlik kagidi goturmemek icin ellerinden geleni yapiyorlar

Bu arada agesa yatirimci iliskilerine mail attim paylasiyorumSayın Yetkili şirketinizin orta olcekli yatırımcısıyım.
    Yaklasık 4 ayda şirket hisseleri 45 liralardan buralara gelmiştir.
    Geri alım kararı açıkladıktan tahtadaki hakim grup(umuyorum ki şirketle baglantılı değildir) bunu manipulasyon amaçlı kullanıp kagıdı fiktif dusurmektedir.Bu olcekte bir geri alım kararından sonra genel kurul yetkisi aranmazsızın buralardan 1 2 milyon lot alsanız bir daha bu çakal surusu bu kagıtta manipulasyon yapamaz.Neyi bekliyorsunuz ?Bu enflasyonist ortamda paramız pula dondu ve bu kara lekeyi anca sizin atacagınız adım ve kapa bildirmeniz temizleyecektir.

Umarım piyasa kosulları,bizim dahlimiz yok falan demezsiniz.
    Açıklama rica ediyorum.

Saygılarımla
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. Ve her ortagin ivedilikle yatirimci iliskilerine mail atmasini oneririm rahatsizlik vermek iyidir
    @borsavizyon

8. Olasi faiz yukselisleri bu şirketi nasil etkiler .

Acikcasi sigorta ve hayat sigortasi sirketlerine pek hakim degilim, tek bildiğim bu şirketlerin enflasyonu geriden fiyatladigi ve oldukca ucuz oldukları.

Ama faizlerin yükselişinin nakit zengini bu sirketlere fayda sağlayacağını düşünüyorum.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 94/104 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •