Sayfa 98/104 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 777 - 784 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    agesaya hoş geldin kardeş bir bakmışsın 25 tl bir bakmışsın 45 tl zira 45 ten 24 nasıl düstü anlayamadık anladığım şey hisse 45 tl yi gördüğü zamanki bilançonun iki katını açıklayacak bilançoya göre fiyatlama yaparsa 90 tl yi görmeli ama neye göre fiyatlama yaptığı belli değil ceyreklik 500 milyon kar bekliyorum bakalım bu kar ilede 30tl civarlarında işlem görmektedir biraz saçmalık olacak şirket geri alım için toplam 750 milyon fon sermayenin yüzde onu diye geri alım açıkladı bu 41.60 ortalama fiyat toplam 18 milyon hisse geri alımı demek isteseler 3 .4 günde 41.60 42 tl seviyesine 2 milyon hisse geri alımı ile bu seviyeye hisseyi getirirler geriye 16 milyon geri alım için hisse kalır bu seviyedende mümkün değil 42 altına düşmesi
    hocam aşağıdan yukarı bakıyorlar 24 den 29 geldi diye yukarıdan aşağıya bakarsalar 45 den 29 düştüğünü görecekler hisse geri alım haberi güzeldi ama şimdilik sadece haber olarak duruyor amaçları nedir anlamadım gerçekten ky korumaksa ayırdığı 750 milyon fonun 75 milyon tlsi ile hisseyi 42 civarına çeker geriye kalan parayı istediği gibi kullanabilir şirket Bayadır güven kaybı yaşattı ky artık hisse geri alım uzarsa gelmezse tekrardan ky şirkete olan güveni kaybolacak

2. 18 milyon lot alacak güya, bugün almaya başlamayacaksan ne zaman başlayacaksın, adamlar fiyatın 20 TL ye düşmesini istiyor herhalde...

3. İlk alım yapılmış

4. Baski sonuc verdi 100 k hadi bakalim hayirlisi.Yarindan itibaren ekrandan atiyorum 2023 sonunda bakarim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Ticaret ahlakı gereği bir çok şirket yatırımcısını zarardan kurtarmak için geri alımlarını yaptılar ve bitirdiler. Bunların 3 yıl gibi bir süre koymaları diğerlerinin anlayışına uymadıklarını gösteriyor. Yani yatırımcısını desteklemek gibi bir etik yönlerinin olmadığını gösteriyor. Ne kadar zengin olursan ol, gönlün zengin olmadıktan sonra bu şekilde yatırımcının ahını alarak mutlu ve huzur içinde bir yaşantılarının olacağını mı sanıyorlar? Al bir an önce 18 milyon lotu arkandan dua etsinler. Sen de kafanı huzur içinde yastığa koy hayatına huzur gelsin. Ah alanın huzuru da olmaz gemisi de yürümez.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

6. Forex ankete göre 230 milyon kar bekleniyor... Forex ansgr için 2022 son ceyrekte 190 milyon kar beklerken ansgr 550 milyon kar acıklamıştı...

Gecen sene ilk çeyrekte Forex agesa için 160 milyon kar beklerken 244 milyon kar acıklamıştı... Bakalım bilecek mi? Yoksa yine her zaman ki gibi anılacak mı?

ANHYT için ise karını gecen seneye göre % 100 arttırdığını 390 milyon kar beklemiş...agesa niye yerinde saymış acaba

7.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Forex ankete göre 230 milyon kar bekleniyor... Forex ansgr için 2022 son ceyrekte 190 milyon kar beklerken ansgr 550 milyon kar acıklamıştı...

Gecen sene ilk çeyrekte Forex agesa için 160 milyon kar beklerken 244 milyon kar acıklamıştı... Bakalım bilecek mi? Yoksa yine her zaman ki gibi anılacak mı?

ANHYT için ise karını gecen seneye göre % 100 arttırdığını 390 milyon kar beklemiş...agesa niye yerinde saymış acaba
    neye göre 240 milyon satıp anhyt geçmek daha mantıklı sanki yine beni şok etti bu hisse

8.  Alıntı Originally Posted by Sercan2961 Yazıyı Oku
    neye göre 240 milyon satıp anhyt geçmek daha mantıklı sanki yine beni şok etti bu hisse
    Hocam bende anlamadım, prim desen %130 artmış hayat dışı %150 artmış, anhyt başka bir iş mi yapıyor da karını artırırken bizimkisi yerinde saymış, şaşkınım ne yapacağımı bende bilemedim, bu aileye güvenmekle hata mı ettik

Sayfa 98/104 İlkİlk ... 488896979899100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •