Special Days Image
Sayfa 32/104 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 249 - 256 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. AvivaSA, Gönüllü BES alanında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 36, Hayat branşında ise yüzde 57 oranında büyüme gerçekleştirdi. Guzel kar acıkladı bır cok sırket kuculurken hemde. Uzun vadeli yatırımcılar için izlemeye alınabilir.

2. Böylesine parlak bir bilanço gelmiş, piyasa hararetli gel gör ki kağıtta baskı kol geziyor. Ben neyi beklediklerini biliyorum. Ya arkadaş kaptırmasaydınız 650 bin lotu da gitseydiniz yukarı. Bu fiyatlardan size mal gelmez. Alan adamın sabrı var, beklemek kaybettirmez. Yapın yukarı alın malı. Başka türlü dö kül mezm

3. Ozsermaye karlılığında borsada 1 numara ,
    Yönettiği fon 30 milyar TL(4 milyar dolar) , kârı 4 senede 7 katına çıkarmış, yılda 2 temettü veriyor. Bu seneden kalan 60 milyon TL , yıl sonu bilancodan da 300 milyona yakın bir ilave ile 2021 de 360 milyon civarı temettü dağıtacak, yılda 2 lira , 7 yılda amorti .....

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    15.55 lerden bir miktar aldik bakalim.
    20.07 de girmisiz kagida. 4 ay olmus nerdeyse. Zarar. Eee ky ne yapsin boyle hisseyi. Bana dokunmaz tasirimda ky ya dokunur. Coin yayini icin sifre. borsayayin10

5.  Alıntı Originally Posted by firatkaya Yazıyı Oku
    Ozsermaye karlılığında borsada 1 numara ,
    Yönettiği fon 30 milyar TL(4 milyar dolar) , kârı 4 senede 7 katına çıkarmış, yılda 2 temettü veriyor. Bu seneden kalan 60 milyon TL , yıl sonu bilancodan da 300 milyona yakın bir ilave ile 2021 de 360 milyon civarı temettü dağıtacak, yılda 2 lira , 7 yılda amorti .....
    Borsada bundan daha guzeli varsa haber verin ,,,

6.  Alıntı Originally Posted by ANAKONDA Yazıyı Oku
    AvivaSA, Gönüllü BES alanında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 36, Hayat branşında ise yüzde 57 oranında büyüme gerçekleştirdi. Guzel kar acıkladı bır cok sırket kuculurken hemde. Uzun vadeli yatırımcılar için izlemeye alınabilir.
    Borsada uzun vade hariç para kazanmak yok,

Sayfa 32/104 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •