Sayfa 54/104 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 828 madde; 425 - 432 arası.

Konu: AGESA - Agesa Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1. Bütün kurumları neredeyse kullanıyorlar. Çoğu hareket cep to cep

2. Twitter da hedef fiyat ve kar rakamları düşmeye başladı. #agesa yarazsanız aramaya en son dediğinizde görülüyor

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Agea 2011 de aksigorta ya ödediği rakamdan dehşet zarar etti..Evet geçen seneki degerleme bizim için güzel bir gosterge.. Ama ülkede finansal sistemin ayarlari ile oynadilar
    Monish fabrai alimlarini ne zaman yapti?
    Bahsettiğiniz yüklü satislari kim yapti?
    Dostum agesa sabır işi... İsyatırıma bakarsanız agesanın özkaynagına karına nereden nereye geldiğini görürsünüz... İlerde de nereye gideceği hakkında biraz ipucu edinmiş olursunuz.. Ben güveniyorum..

4. Kesinlikle doğru yorum. Katılıyorum. Ve buraları hatırladıkça çok gülecez

5. Deniz yatırım da kar beklentisini yapmıs ama ben bulamadım, bulabilen varsa paylaşabilir mi

6. Fıyat aynı kalsın diyelim.. Yıl sonu 1200 kar getirdiğini düşünelim... Fk 3, HBK 6.6 tl olacak... Bana cok komik geliyor bu durum... Ve bıyıklılar bu durumu bizden daha iyi biliyorlar... Ucuzdan toplayabildikleri kadar topluyorlar.. Ben olsam baskı yapar ucuzdan toplardım... 2023 mart ayında fiyatın ne olacagını az bucuk tahmin yapabiliyorum.. Ve gülüyorum sadece

7. Duydular herhalde. Hareketlendi

8. Yatırım şirketleri ilk ceyrek tahminlerinde cuvallamışlardı... 160-170 milyon beklerken 243 milyon acıklamıştı agesa... Hsbc 320 bekliyor... Umarım yine cuvallayacaklardır...

Sayfa 54/104 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •