Sayfa 12/16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1. Spk daha yeni 50'nin üzerinde fx firması web site erişimlerini engelledi.En iyisi vob,gerisi hikaye aracı kurumlar açısından.İsviçre'de hiç firma kapanırmı,kpandıişte 780$buharlaştı.

Arkadaslar bende yaklasik 1 yildir gann markets de hesabim var hic bir hatalarini gormedim ama inanin burada yazilanlari okudukça korkmaya basladim.
    Kacan milyonlarca dolara yaniyorum ..keske reis izin versede ülkemizde fx piyasasi normale dönse

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by alm Yazıyı Oku
    XM Forex firması benim önerebileceğim güvenilir ve 2 yıldır çalıştığım bir firma.
    Forex şirketleri: https://www.mrforex.com/tr/
    yerlilerden tavsiyeniz var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by bilginfo Yazıyı Oku
    yerlilerden tavsiyeniz var mı?
    epey araştırdım en çok amarkets tavsiye edilmiş. peki bunu tecrübe eden var mı?

5. etoro ile calisan varmi genelde?
    Canlar gider heyyyy

6. Evo investment e denemelik 100 dolar gönderdim, 2 ayda in çık 85 dolar vardı bakiye,şimdi parayı istiyorum bir iki saat sonra cevap yazmalar yönlendirdik, 100 dolar ve üstü fonlama yapılabilirler falan yani özetle yalan oldu para bulaşan varsa bilginize olsun, sürekli kendine fonlama arayan dalaverecilerden birisi daha benim için önemli bir meblağ değildi pahalı bir deneme oldu

Para transferini nasil yapiyorsunuz..

Ben 4-5 yildir xm ve aafx ile calistim hic sorun yasamadim...sitelere giris kolay degil yasakli onu söyleyeyim....web sitesine program gerekiyor ulasmak için..aafx çinli firma...xm güney kibris...

Sayfa 12/16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •