Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    Paranı alabiliyormusun ?? Bir de ne kadarlık oynayabiliyorsusn ?? .. 50k ceza var diyordu bakan
    hiçbir zaman bir bakanın ağzından bu ceza rakamını ya da cezaya ilişkin birşey duymadım.

haber kaynağı belirtilmemiş bir habere dayanarak ortalık karıştı.

2250 dolar yatırmıştım.

para çekiminde hiç sorun yok.

2.  Alıntı Originally Posted by forexpusula Yazıyı Oku
    Arkadaslar spk cezasina dusmemek icin yapilabilecek bir kac sey var

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    mesela nedir?

bu ceza da iyice fenomen olmaya başladı.

yasada yok,

devlet yetkilileri teyit etmedi...

bir de fx e tspb bakıyor ceza işlerine, spk değil.

neyse, inşallah hiçbir zaman cezalık durum olmaz.

3. bu arada,

koyulduğu iddia edilen cezanın uygulanabilirliği de yok.

bununla ilgili bir yazı okumuştum geçenlerde.

4. Klas fx i sorunsuz kullandim 10k yatirip cektigim oldu iki uc yatirip cektigim oldu bi sorun yasamadim islemlerde para yatirip cekmede sadece dort bin dolar kar edip paranin hepsini cekecekken aradi temsilci birazini cekseniz falan dedi ne alaka dedim yani size ozel spread yapmistik yoksa spreadleriniz dehisir falan dedi yok lazim snra yatiririm dedim cektim sikinti olmadi sonra yine yatirdim ayni spread devam ettim ama simdi sahibini gozaltina almislar tedirgin oldum

5. yurtdışındaki forex aracı kurumlarında işlem yapmak yasak, işlem yapan yatırımcıya da cezalar gelecek diyorlar. aynı zamanda parayı size ödememe gibi durumlar olabiliyor özellikle kıbrıs merkezli firmalarda. kıbrıs'ta kurulu gözüken şirketleri yerinde bulamazsınız, sadece adres alıyorlar genel olarak. yani tamamı dolandırıcılık için açılmış oluyor genelde. bir çok mağdur var.

ismi cismi duyulan özellikle azerbaycan'da olan şirketlere göz atabilirsiniz. herhangi bir sorun olduğunda uçağa atlar gidersiniz olmadı. 50.000TL alt limit olayından sonra forex'i bıraktım ben, viop yatırımına başladım. size de tavsiye edebilirim. bir araştırın derim.

6. ic markets geçen hafta kullanmaya başladım. Herhangi bir sorun yok şimdilik bugün yarın para çekicem ınsallah bakalım sonrasında yenıden yorum yaparım

7.  Alıntı Originally Posted by Cihangir Türk Yazıyı Oku
    yurtdışındaki forex aracı kurumlarında işlem yapmak yasak, işlem yapan yatırımcıya da cezalar gelecek diyorlar. aynı zamanda parayı size ödememe gibi durumlar olabiliyor özellikle kıbrıs merkezli firmalarda. kıbrıs'ta kurulu gözüken şirketleri yerinde bulamazsınız, sadece adres alıyorlar genel olarak. yani tamamı dolandırıcılık için açılmış oluyor genelde. bir çok mağdur var.

ismi cismi duyulan özellikle azerbaycan'da olan şirketlere göz atabilirsiniz. herhangi bir sorun olduğunda uçağa atlar gidersiniz olmadı. 50.000TL alt limit olayından sonra forex'i bıraktım ben, viop yatırımına başladım. size de tavsiye edebilirim. bir araştırın derim.
    yasak ama uygulanabilir bir yasak değil.

uzunca açıkladık önceki cevaplarda.

Kıbrıs-Malta ve Azerbaycan firmalarından uzak urun derim.

FCA ya bağlı firma olması tercihtir.

İcm ile çalışıyorum, aylardır test ettim. bir problem yok.

yasak gelmeden önce para göndermiştim.

çok şükür bir daha göndermedim, hep çektim.

sorarlarsa açıklamam var.

ben para kazanıp ülkeye getiriyorum.

sıkıntı yok.

devam...

8.  Alıntı Originally Posted by bluefalcon Yazıyı Oku
    yasak ama uygulanabilir bir yasak değil.

uzunca açıkladık önceki cevaplarda.

Kıbrıs-Malta ve Azerbaycan firmalarından uzak urun derim.

FCA ya bağlı firma olması tercihtir.

İcm ile çalışıyorum, aylardır test ettim. bir problem yok.

yasak gelmeden önce para göndermiştim.

çok şükür bir daha göndermedim, hep çektim.

sorarlarsa açıklamam var.

ben para kazanıp ülkeye getiriyorum.

sıkıntı yok.

devam...
    sormazlar, direk cezayı keserler. ceza da 50.000 küsür tl, ya adamın 50.000 küsür tl'si olsa zaten yurtiçinde forex aracı kurumlarında işlem yapacak. bu arada Azerbaycan'da herhangi bir kurum ile alakalı bir sıkıntı yaşadınız mı? orada denetim Türkiye'den daha katı diyorlar o yüzden soruyorum.

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •