Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1. arkadaslar xm firmasinda asagidaki yazi yer aliyor. Avrupada yeni fx duzenlemelerinin yururluge girecegi yaziyor ve isteyenlerin hesaplarinin belize'ye tasinacagi belirtiliyor. bu konudaki dusuncelerinizi paylasir misiniz?

XM’den Önemli Duyuru
    Diğerlerinin yanı sıra işlem kaldıraçlarının seviyesini sınırlayan ve işlemlerin faydalarının sunduklarını (kredi, bonus, yarışmalar vb.) önleyen pek çok sınırlama içeren son zamanlardaki ve önümüzdeki Avrupa düzenleme gelişmelerinden ötürü XM Group uluslararası ve Avrupa’lı olamayan müşterilerine farklı bir teklif sunmaya karar verdi; bu müşteriler hesaplarını XM Group’un üyesi olan ve Belize Uluslararası Finans Hizmetleri Komisyonunca yetkilendirilmiş ve düzenlenen XM Global Limited (XM Global)’ye transfer edebilecekler.
    XM Global Limited (XM Global), XM Group’un artan işlem çevresine sahip olmayı sürdürürken, bir yandan da esnek işlem koşullarından ve bunların yararlarından zevk almanıza devam etme fırsatı sunuyor.
    04/11/2017 hafta sonunda, XM Trading Point of Financial Instruments Ltd (XM CY) şirketinde bulunan mevcut hesap(lar)ınızı XM Global Limited (XM Global)* şirketine transfer etme fırsatı sunacaktır. Transfer açık pozisyonlarınızı veya bakiyenizi etkilemeyecek ve size çok daha esnek yatırım koşulları sunacaktır.
    XM aynı zamanda size 06/11/2017 tarihi itibarıyla transfer etmiş olduğunuz hesaplarınızda $500’a kadar %100 yatırım bonusu (Şart ve Koşullar geçerlidir) sunacak. Dolayısıyla, 06/11/2017 tarihi itibarıyla yapacağınız para yatırma işlemlerinden, XM tarafından sunulan diğer promosyonların yanında $500’a kadar %100 yatırım bonusundan yararlanabileceksiniz.
    Yukarıda bahsettiğimiz transfer sürecini aşağıdaki “Transferi kabul et†düğmesine basarak hemen başlatabilirsiniz; bu düğmeye bastığınızda XM Trading Point of Financial Instruments Ltd (XM CY) şirketinde bulunan mevcut hesap(lar)ınızı XM Global Limited (XM Global) şirketine transfer etmeyi kabul etmiş sayılırsınız.
    TRANSFERİ KABUL ET
    * Ş&K geçerlidir

2. Gece saatlerinde spreadi çok açmayan broker şirket arıyoruz. Test etmekte olduğumuz yapay zekalı robot için özellikle GMT 22:00 -23:00 saatleri arasında spreadi çok açmayan şirketlere ihtiyacımız var. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun oluruz.

3. ben ettim siz etmeyin burayla işlem yapmayında naparsanız yapın bilerek spread oranlarını açıyorlar ve oldukça ilgisizler http://klasfx11.com/

4. Pepperstone ve XM Forex'i tavsiye edebilirim. İkisi de güvenilir ve başarılı şirketler. Türkçe destek istiyorsan XM'de hesap açmalısın.

5. ingiltere fransa almanya vs gibi büyük ülkelerden lisans almayan hiçbir firmaya gitmeyin. araştırdığınızda çoğu fx firmasının kıbrıs, vanuatu, Saint Vincent gibi ada ülkelerinden alınmış lisansla çalıştığını görürsünüz. bunlar sadece kan emicidir. regülesine bakın öyle hesap açın he çok param var dağıtacak yer arıyorum derseniz kızılaya verin hem sevaba girersiniz. hem stres çekmezsiniz.

arkadaşlar bende çok araştırma yaptım. sonunda almanyada bafin kurumuna kayıtlı lisanslı bir firma olan gbebrokers firmasını buldum. ciddi bir kurum herşey çok güzel tavsiye ediyorum. bafine kayıtlı olduğu için hesaplar 100 bin euroya kadar devlet garantisi altında sunucuları çok hızlı robot scalping serbest stp çalışıyor gerçek piyasada alım satım yapıyorsunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by kzlckk Yazıyı Oku
    ingiltere fransa almanya vs gibi büyük ülkelerden lisans almayan hiçbir firmaya gitmeyin. araştırdığınızda çoğu fx firmasının kıbrıs, vanuatu, Saint Vincent gibi ada ülkelerinden alınmış lisansla çalıştığını görürsünüz. bunlar sadece kan emicidir. regülesine bakın öyle hesap açın he çok param var dağıtacak yer arıyorum derseniz kızılaya verin hem sevaba girersiniz. hem stres çekmezsiniz.
     Alıntı Originally Posted by preatoria Yazıyı Oku
    arkadaşlar bende çok araştırma yaptım. sonunda almanyada bafin kurumuna kayıtlı lisanslı bir firma olan gbebrokers firmasını buldum. ciddi bir kurum herşey çok güzel tavsiye ediyorum. bafine kayıtlı olduğu için hesaplar 100 bin euroya kadar devlet garantisi altında sunucuları çok hızlı robot scalping serbest stp çalışıyor gerçek piyasada alım satım yapıyorsunuz.

AB tarafında çalışan f firmaları 1/30 kaldıraçla çalışıyor maximum.

Kıbrıs firması olupta ingiliz FCA regülatörü tarafından denetlenen firmalarda var.

Avustralya firmalarıda iyidir.

Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •