Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Amarkets iyidir ama daha iyileri de vardır. Mesela ben olsam fca tarafından kontrol edilen ve londra borsasına kote olmuş bir firma ile çalışırdım.Kendi çalıştığım firma böyle bir firma isim veremiyorum ancak bu şartları sağlayan firmayı siz bulabilirsiniz.Aksi firmalar ile çalışmayın sonra üzülürsünüz.
    brokerler arasında en iyisi AMarkets demedim zaten. şartları bana uygun geldi sadece. bu yüzden de devamlı olarak çalışırım

2. https://www.youtube.com/watch?v=Mi5GKiUaGPw&t=1s Amarkets güvenilir olduğunu söylüyor. siz ne düşünüyorsunuz

3. bu kişinin deneyimli olduğu belli. sabır finansal piyasalarda gerçekten önemlidir. çünkü eğer yatırımlar hakkında konuşursak bir pozisyonu bir haberi beklemeliyiz. uzun vadeli yatırımlar özellikle

4. bu firmalar iyidir. ama gördüğümüz gibi çoğu firmalar türkiye deki faaliyetlerinizi bitiriyorlar. en iyi firma fxpro dur. ama onun kayıt işlemleri o kadar zor ki çoğu kişi yapamıyor. bu açışından Amarkets şirketi daha avantajlıdır.

5. Seçeceğiniz aracının, SPK tarafından denetlenen bir kurum olup olmadığını bilmelisiniz. Yasal olmasının dışında size sundukları olanaklar da büyük bir önem taşımaktadır. Sunulan eğitimler, kaldıraç oranları, danışmanlık hizmetleri gibi detaylar dikkat etmeniz gereken noktaların başında gelmektedir. Buradan hepsine bakabilirsiniz.

6. Arkadaşlar XM denen sahtekar,yalancı firmadan uzak durun.
    Geçen sene bir miktar meblağ ile hesap açtım.İslami hesap(Swapsız) hesap tercih ettim.Bir süre sonra sorgusuz sualsiz,swapsız hesabı lağvedip swap uygulamaya başladılar.Zaten eksi pozisyonda idim.Swap yükü de binince hesap patladı.
    Bir de sözde Türkçe destek veren,diksiyonu bozuk,iletişim sorunu olan,son derece soğuk ve samimiyetsiz bir hanımefendi koymuşlar.Tam bir felaket.

SPK'nın saçma sapan,akla mantığa uymayan 50 bin sermaye şartı ve 1:10 kaldıraç oranı milleti yurtdışı ve bilhassa merdiven altı fx firmalarına yönlendiriliyor.
    Bu durumunda acilen düzeltilmesi ve iyileştirilmesi gerekli.

FxPro. Tek gecerim.
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

Alıntı Originally Posted by Bayramhh Yazıyı Oku
    bu firmalar iyidir. ama gördüğümüz gibi çoğu firmalar türkiye deki faaliyetlerinizi bitiriyorlar. en iyi firma fxpro dur. ama onun kayıt işlemleri o kadar zor ki çoğu kişi yapamıyor. bu açışından Amarkets şirketi daha avantajlıdır.
    Hiç zor değil. Az buçuk İngilizceniz var ise ertesi gune açılıyor hesap. Bilmiyorsanız Google translatten yardım alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurmanız ve bir iki belgeyi (kimlik ve ikametgah)siteye yuklemeniz yeterli. Merdivenalti FX firmaları için Şikayetvar.com u ya da forumları okuyun lutfen. Kazananların hesaplarına nasıl el koyduklarini anlatırlar. Ya da katakulliyle hesaplarınin nasıl patlatildigini.
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •