Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Odea bank elden 250 bin Tl yi kaynak gösterilmediği için almadı, bir günde ancak 190 bin Tl sını alabileceklerini söylediler.
    umutabi odea saçmalamış, zaten bu aralar ilk hallerinden eser yok. vasat bir banka olma yolundalar.

2. After opening your Live Crypto trading account you can make a deposit and start trading immediately if your account has been verified.
    If it has not been verified go to the Profile menu Verify Account to complete the process.

Cryptocurrencies are an innovative and high-risk instrument that can experience very high volatility and underlying technological challenges. Please make sure you fully understand all the associated risks before proceeding.
    I Agree

3. Goodwill 'hissenet topluluk'

The word of a wise man.
    He said :

''When people you don't know hate you that's when you know you are the best''

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Odea bank elden 250 bin Tl yi kaynak gösterilmediği için almadı, bir günde ancak 190 bin Tl sını alabileceklerini söylediler.
    32 sayılı tpkk bakmanızı rica ederim.

5. ic markets mi sizce yoksa pepperstone ya da tickmill mi arkadaşlar ucu arasında kaldım ama

6. xm forex burada övülmüş bayagı işlem yapıyorlarmış bayaga zamandır. Ben de oradan açıcam galiba ama bır yandan da bu admin markets diye bi şirket var ordan arayıp duruyor alev dıye bı kız hangısınden açsak acaba

7. Admin markets nedir arkadaşlar. Adam gibi düzgün firmalarda iş yapın derim. Zarar eden bir müşteri için her firma kalitelidir, kar ettiğiniz zaman firmaların gücünü görürsünüz bu nedenle bilindik büyük ve güçlü firmaları seçmeniz her zaman tavsiye ederim.

Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •