Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1. arkadaşlar merhaba RAMM hesap hakkında bir bilginiz var mı acaba? ben bir aydır AMarkets te işlem yapıyorum. RAMM hesap yeni açılmış. sitede onun hakkında okudum pek anlamadım açıkçası. herhangi bir gruplardaki işlem kopyalaması mı bu acaba

2.  Alıntı Originally Posted by karahindiba Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba RAMM hesap hakkında bir bilginiz var mı acaba? ben bir aydır AMarkets te işlem yapıyorum. RAMM hesap yeni açılmış. sitede onun hakkında okudum pek anlamadım açıkçası. herhangi bir gruplardaki işlem kopyalaması mı bu acaba
    hangi firmalarda daha sunuyor bu tür hesabı?

3. Yabancı firma olarak önerileriniz / çalıştığınız firmalar nelerdir. Türkiyede 50k limit olduğu için yurtdışında bir firma arıyorum ancak çok emin olamadım, para yatırma/çekme konusunda en rahat ve güvenilir firma öneriniz var mıdır?

4. bu nedenle ben de yurtdışı firmaları tercih ettim. Şimdilik AMarkets te çalışıyorum. 100 dolar ile işleme başlayabilirsiniz. sizin için hangi para yatırmak veya çekmek için hangi yöntem uygun. ben mesela kredi kartlar üzerinde yatırıp çekiyorum.

5. bundan önce başka bir firmada çalışmıştım ancak skalping fırsatı olmadığı için başka bir firmaya taşınmaya karar verdim

6.  Alıntı Originally Posted by karahindiba Yazıyı Oku
    bu nedenle ben de yurtdışı firmaları tercih ettim. Şimdilik AMarkets te çalışıyorum. 100 dolar ile işleme başlayabilirsiniz. sizin için hangi para yatırmak veya çekmek için hangi yöntem uygun. ben mesela kredi kartlar üzerinde yatırıp çekiyorum.
    AMarkets te para yatırma veya çekme konusunda sıkıntı var mı ?kredi karttan başka bir yöntem yok mu?

7.  Alıntı Originally Posted by karahindiba Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba RAMM hesap hakkında bir bilginiz var mı acaba? ben bir aydır AMarkets te işlem yapıyorum. RAMM hesap yeni açılmış. sitede onun hakkında okudum pek anlamadım açıkçası. herhangi bir gruplardaki işlem kopyalaması mı bu acaba
    RAMM: copy trading=copying the trades of successful traders

kar beklentin ve hacmine gore PAMM tercih edilebilir . piyasada 85-15 calisan bir cok firma ve uzun suredir calisanlarda var ..
    PAMM : percentage allocation money management
    ....

8. hocam ben eğer bu hesabı seçsem ben mi hesabımı yönetirim yoksa RAMM hesabı yöneten kişimi?

Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •