Sayfa 10/16 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Yurtdışı Forex Firması Arıyorum

1.  Alıntı Originally Posted by karahindiba Yazıyı Oku
    AMarkets te başlayabilirsiniz fakat yeni başlıyorsanız standart hesabını önerebilirim. çünkü ecn hesap daha profesyonel traderlar için.
    Bu AMarkets te Türkçe desteği yoktur. Birkaç sene girdiğimde yoktu

2.  Alıntı Originally Posted by Zehra Yazıyı Oku
    Bu AMarkets te Türkçe desteği yoktur. Birkaç sene girdiğimde yoktu
    yok AMarkets te Türkçe desteği var. belki siz ilgilendiğiniz zaman yoktu

3. çoğu firmalarda var fakat İc markets ve Pepperstone de yok bildiğim kadarıyla

4. AMarkets Türkçe desteği sunmaya başladıysa ileriye gitmiş iyi

5.  Alıntı Originally Posted by Zehra Yazıyı Oku
    AMarkets Türkçe desteği sunmaya başladıysa ileriye gitmiş iyi
    şirket türkçe destek sunuyorsa hala yeterli değil. para çekim hızı nasıl mesela Amarkets te. güvenilir mi, ne zamandır bu piyasada

6. AMarkets te para çekim genelde yirmi-yirmi beş dakika sürer. kredi kartıyla. güvenilir olup olmadığını tabii ki herkes kendi başına karar verir.

7. Amarkets iyidir ama daha iyileri de vardır. Mesela ben olsam fca tarafından kontrol edilen ve londra borsasına kote olmuş bir firma ile çalışırdım.Kendi çalıştığım firma böyle bir firma isim veremiyorum ancak bu şartları sağlayan firmayı siz bulabilirsiniz.Aksi firmalar ile çalışmayın sonra üzülürsünüz.

8.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Amarkets iyidir ama daha iyileri de vardır. Mesela ben olsam fca tarafından kontrol edilen ve londra borsasına kote olmuş bir firma ile çalışırdım.Kendi çalıştığım firma böyle bir firma isim veremiyorum ancak bu şartları sağlayan firmayı siz bulabilirsiniz.Aksi firmalar ile çalışmayın sonra üzülürsünüz.
    hangi şirket hakkında konuşuyorsunuz ismini alabilir miyim

Sayfa 10/16 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •