Sayfa 2/74 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TDGYO Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İnş pek reklam yapmadılar ama pek tanıdık firma değil ondan korkuyor insan

Alıntı Originally Posted by leon-kıng Yazıyı Oku
    Kimse yok mu bu trendgyo da buna mı alım versek pekere mi bilgi verecek yok mu ky dostlar
    Ben de peker e başvurdunuz, buna pek gözüm tutmadı..Hayırlısı
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. hayırlı olur inş, talep ettiğim tum lotlarım hesabıma geçmiş..

Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    hayırlı olur inş, talep ettiğim tum lotlarım hesabıma geçmiş..
    HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM...Bu hissede talep toplama bugün son değil mi.ne çabuk gerçekleşmiş...senin bu haberin üzerine ben de şu an hesabıma baktım (pekgy için ) bir şey görünmüyor henüz...ha zaten beklemiyordum...talep toplama tarihinden 1-2 gün sonra netleşir diye bildiğimden...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM...Bu hissede talep toplama bugün son değil mi.ne çabuk gerçekleşmiş...senin bu haberin üzerine ben de şu an hesabıma baktım (pekgy için ) bir şey görünmüyor henüz...ha zaten beklemiyordum...talep toplama tarihinden 1-2 gün sonra netleşir diye bildiğimden...
    Trend bildiğim kadarıyla birincil piyasada arz oldu.Peker talep toplama yöntemi ile olduğu için hesabında görülmemesi normal abi.Pazartesi görünür.

Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Trend bildiğim kadarıyla birincil piyasada arz oldu.Peker talep toplama yöntemi ile olduğu için hesabında görülmemesi normal abi.Pazartesi görünür.
    Tamam kardeşim..yine teşekkürler..sana borcum çoğalıyor?Nasıl ödeyebilirim borçlarımı...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    ben 10 gün önce SAMSUNG C8 telefon almıştım.ilk gün ne güzel,bu forumdan ekran görüntüsü paylaşmıştım.ama ne olduysa sonradan oldu,diğer gün,telefonun ayarlarını mı bozdum ne ...ekran görüntüsünü paylaşmak istediğimde 19Kb geçemez,senin 25 Kb anlamına gelen ingilizce uyarı ile karşılaşıyorum.bir çare var mı bu soruna.teşekkürler...
    Son düzenleme : batık; 16-02-2018 saat: 18:37.

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Tamam kardeşim..yine teşekkürler..sana borcum çoğalıyor?Nasıl ödeyebilirim borçlarımı...
    Ne borcu abicim.Hepimiz aynı gemideyiz,kazancın daim olsun.

Sayfa 2/74 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •