Sayfa 23/74 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 177 - 184 arası.

Konu: TDGYO Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Tavan olmaz zannetmiyorum olumlu etkiler bende pekerde var tdgyo da ama Peker içi daha dolu bi şirket gibi bilancosuda
    İyi gelebilir gelelim tdgyo ya spek kağıdı olur idgyo gibi birisi alıp götürür bilancosundan pek bişey beklemiyorum ortakları arap cogu kişi terse yattı spek vicdanlıymış yine 1.80 e yakın acsa tavana gidiyor diye atlayan cok olurdu safkar gibi üzüldüğüm 1.52 den alıp 7 gün bekleyen zararla karşılaştı henüz görmedi 1.52 yi ne olur bende bilmiyorum galip sıg sevmez girse adam eder ama temenni işte cuma son dk 450 bin 1.40 kademesine yığdı istese cok rahat tavan taban yapar işimiz spege kaldı vicdanına benim gözümde temettü hissesi değil vurkac hissesi bir miktar var bakalım haftaya ne ola birde yatırım finans a sözüm madem destek vermeyeceksin neden aracı oluyorsun meksaya helal olsun safkarı iyi götürdü 8 senedir borsayla ugrasıyorum paranın 4 te biri ile bir hisseye gir asla hepsini kullanma ve günlük iş yapma en az 3 5 ay saglam hisseden al bekle olay bu günlük alıp satmadan ben kar edemedim belkide benim beceriksizliğim

böyle ne olduğu belirsiz sirket ve sahiplerinin şayet imtiyazlı paylari varsa hep temkinli tavranmak lazim. imtiyazlı hisse sahiplerinin halka arz ettiği şirketlerden ya uzak yada cok düşükten alinmali

Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    böyle ne olduğu belirsiz sirket ve sahiplerinin şayet imtiyazlı paylari varsa hep temkinli tavranmak lazim. imtiyazlı hisse sahiplerinin halka arz ettiği şirketlerden ya uzak yada cok düşükten alinmali
    Kardeş borsada hiççç imtiyazı olmayan senet var mı?Benim bildiğim var,en azından çoğunda vardır. TEŞEKKÜRLER.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kardeş borsada hiççç imtiyazı olmayan senet var mı?Benim bildiğim var,en azından çoğunda vardır. TEŞEKKÜRLER.
    imtiyazı olmayan yani sirketin sahiplerine özel haklar tanımayan onlarca sirket var borsada yapı kredi bankası panora gyo aklıma ilk gelenler

Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    imtiyazı olmayan yani sirketin sahiplerine özel haklar tanımayan onlarca sirket var borsada yapı kredi bankası panora gyo aklıma ilk gelenler
    Teşekkürler kardeşim. Demekki benim bulunduğum hisselerde varmış....mensa,esems,dmish,fenis, egyo.mzhld,eplas, srvgy...

Gerçi bunlarda insanlık da yok ya,neyse.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Teşekkürler kardeşim. Demekki benim bulunduğum hisselerde varmış....mensa,esems,dmish,fenis, egyo.mzhld,eplas, srvgy...

Gerçi bunlarda insanlık da yok ya,neyse.
    imtiyaz oyle guzel birseydir ki milleti soymak icin borsada satarsın satarsın 99 u satarsın ama halen sirketin sahibi sensindir. imtiyazsız hisseler her zaman balığın kılçık kismidir...

Aynı dmish(idas)'daki gibi desene

8. cuma günü yaşananlar bence planlı ve programlı satışdı, arzı yapan finans yatırım kendisi ortada yok işlem yapmamış , marbaş deli gibi sattı eminmki malı başka bi yatırımcıya devretti bu kadar basit.

pazartesiden itibaren artık hisse yönünü yukarı çevirecekdir, ytd

Sayfa 23/74 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •