Special Days Image
Sayfa 4/74 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 25 - 32 arası.

Konu: TDGYO Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Aynen kardeşim, sen haklısın,,,aynı anda birkaç işi yapmaya kalkarsam böyle hata yaparım işte...Ben yapılan işlem adedi ıle yatırımın sattığı rakamları aynı düşünmüşüm az önce...pardon..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Aynen kardeşim, sen haklısın,,,aynı anda birkaç işi yapmaya kalkarsam böyle hata yaparım işte...Ben yapılan işlem adedi ıle yatırımın sattığı rakamları aynı düşünmüşüm az önce...pardon..
    Estağfurallah abi ne demek hata.İnsanın aklı karışır bazen maksat muhabbet olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Sirket herhangi bir geri alim tahadunde bulunmamis bu kafami karistirdi.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tlman bulunduda noldu kardeşim, perişan ettti hepimiizi bak bugün vd sunduğu karı 33,7 milyon haala halka arz fiyatının % 5 aşağıısnda işlem görüyor,

bu tahtada hiç reklam yapılmadı eminmki hepsinden daha iyi olacakdır

4.  Alıntı Originally Posted by Adel1903 Yazıyı Oku
    tlman bulunduda noldu kardeşim, perişan ettti hepimiizi bak bugün vd sunduğu karı 33,7 milyon haala halka arz fiyatının % 5 aşağıısnda işlem görüyor,

bu tahtada hiç reklam yapılmadı eminmki hepsinden daha iyi olacakdır
    Talman pahali oldugunu medikal park pahali enerjisa ve peker gyo pahaliydi.safkarla ve bu ucuz halka arz ediyr.ben hep yillardan beri dikkatimi ceken birincil piyasada halkara arzlarda yatirimcilar kar etdirmistir.en son safkarda birilcil piyasada halka arz edildi.umarim onun gibi bir hareket ceker.

5. Bu kagidin oz sermayesi nedir bunu gormek lazim.eger ozsermaye iyi ise gideri olur.

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bu kagidin oz sermayesi nedir bunu gormek lazim.eger ozsermaye iyi ise gideri olur.

buyur kardeşim finans yatırımın raporu
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/659388

7. Selam almak zor oldu iş bankası şubesi e posta ile talimatname gönderdi imzaladım yazıcıdan taradım e posta ile şubeye gönderdim onlar kardeş şirketleri yatırım finansa e posta gönderdiler ve 3201 adet aldım aslında 16.000 lot alacaktım param takasta kalmış spk olmasa bu kağıt çok gider fakat 2.35 tl de kredili açıkçı yasağı gelir bence hayırlı olsun borsanın rekorlarindan nasibini almadığı için çok çıkarırlar bence hayırlı olsun ytd...

8. Ne zaman işlem görmeye başlıyor arkadaslar, pekerle beraber persembe günümü?

Sayfa 4/74 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •