Sayfa 50/74 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TDGYO Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Artık spek aranıyor ne güzel hiç çıkmamış birazda burda takilim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Hayırdır bu kağıt neden bugün prim yapar gibi yapıp geri geldi. Avamı çıktılar yoksa kötü endekste götüreceklermi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ava çıkmışlar demek ki. 0.75 olursa pörtföyde yer veririm. Elinde olan varsa umarım zarar etmeden satar. Borsa burası belli olmaz belkide bakmışsınız 5lira olur ama ben kötü niyetli olduklarını hissediyorum. Genel kurul toplantısı bile 7 kişi ile yapılmış. İlginç

4. 13.5 milyon kâr açıklamış. Bakalım nasıl tepki verecek?

5. Bilançoya biraz baktım güzel kar yapmış. Ancak niyetlerinden hala şüpheliyim. Birde yeni açıklanan torba yasayla sultanbeylideki tapu sorunları bitecek diyorlar. Şirkete ciddi faydası olabilecek bir durum. Stoklar 82 milyon görünüyor ama yeniden değerleme yapmışlar 111 milyon güncel değeri finansal rapor notlarında yazıyor. Yaklaşık 30 milyon civarı daha gizli kar var. Ancak tahtacının niyeti önemli ne yapacaklar merakla izleyeceğim. Ytd

6. Bende biraz aldım ama bunların niyeti biraz kötü gibi. İyi bilançoyla 1.50üstünde bile duramıyor. Ytd

7. İkinci halka arza burdanmı başlayacak acaba

8. Kötü niyetli totoşlar

Sayfa 50/74 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz