Sayfa 57/74 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 449 - 456 arası.

Konu: TDGYO Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu seçim iptaliyle olumlu etkilenenecek az sayıda şirketlerden birisi tdgyo sanırım. Çünkü şirkete kanal istanbul açısından tekrar umut doğdu diye düşünüyorum. YTD
    Tabi ki öbür taraftan bu seçim iptali Ülkemize hiç yakışmadı malesef..

2. Şu Ramazan Günününde Allah sizi bildiği gibi yapsın. Ne biçim şirkettir bu günlük işlem hacmine bak. Öldürdünüz hisseyi . Bu kadar düşürülür mü fiyat. Sizde hiç mi ticari vizyon yok. Hiç mi para yok? Hey Allahım biz zengin Araplar diyorduk ama bunlar çulsuz bedevi çıktı. Üstelik bir de üçkağıtçılar sanırım. YTD.

Kap :

Pay Piyasası’nda payları işlem gören şirketlere ait A, B, C, D grubu değişiklikleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Gayrimenkul: 30 Haziran'da sona ermesi planlanan İmar Barışı yapı* kayıt bedeli ödeme süresi 31 Aralık tarihine kadar uzatıldı.*

5. Şirketten bir açıklama gelmesi lazım C sınıfında işlem görmeye başlayan senetlere piyasa yapıcı atanması için bir girişimde bulunup bulunmayacakları hakkında..

6. Eğer piyasa yapıcı atarlarsa ertesi gün normal seans içinde alınıp satılmaya başlar.Şu anki durum panik.piyasa yapıcı atanması durumunda tahminim 1,20 tl civarı bir açılış yapar.Eğer piyasa yapıcı atanmazsa işimiz zor..al sat tavsiyesi olarak algılamayın.Yatırım danışmanınıza sorun.

Sayfa 57/74 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •